Znieczulenia

W Estetika zawsze stawiamy na komfort pacjenta i bezpieczeństwo w trakcie leczenia. Dlatego w naszym gabinecie wprowadziliśmy szereg udogodnień dla pacjentów w tym nowoczesne znieczulenia. Dzięki temu gwarantujemy, że podczas leczenia stomatologicznego nie poczujesz żadnego dyskomfortu. Wystarczy, że podczas pierwszej konsultacji opowiesz nam o swoich lękach i obawach, a my dobierzemy najlepszy sposób komfortowego leczenia dla Ciebie.

Leczenie z wykorzystaniem gazu rozweselającego w Estetika Łódź

Dowiedz się więcej o znieczuleniach stosowanych w naszym gabinecie:

Bezbolesne znieczulenie The Wand I Gaz rozweselający

Bezbolesne znieczulenie The Wand

W naszej klinice standardowe metody znieczuleń pacjentów zmieniliśmy na nowoczesne. W Estetika standardowo wykorzystujemy komputerowe znieczulenie The Wand. Dzięki nowoczesnej technologii, którą wykorzystuje The Wand, możemy podać pacjentowi płyn znieczulający bezpiecznie i całkowicie bezboleśnie.

Ponadto dzięki bezbolesnemu znieczuleniu The Wand, pacjent po wyjściu z gabinetu stomatologicznego może normalnie mówić, uśmiechać się i jeść. To niejednokrotnie nie było możliwe przy wykorzystaniu tradycyjnych metod znieczulenia.

Zabieg stomatologiczny bez bólu i stresu

Dzięki wykorzystaniu komputerowego znieczulenia The Wand, zabieg odbywa się praktycznie bez bólu i stresu. Podanie znieczulenia jest przeprowadzane pod kontrolą komputera i specjalnych nakładek, które znacznie zmniejszają dyskomfort pacjenta. Dzięki rotacyjnej technice znieczulenie podawane jest powoli i delikatnie, co dodatkowo powoduje, że pacjent praktycznie nie odczuwa podawania znieczulenia.

Bezbolesne znieczulenie

Ten rodzaj znieczulenia jest praktycznie całkowicie bezbolesny i bezpieczny. W Estetika wykorzystujemy tą technologię od pojawienia się jej w Polsce czyli ponad 15 lat.

Gaz rozweselający

Gaz rozweselający to jeden ze skuteczniejszych sposobów na zmniejszanie stresu związanego z wizytą u dentysty. Jest wykorzystywany standardowo w naszej klinice. Gaz rozweselający pozwala na znaczne rozluźnienie pacjenta w trakcie trwania wizyty, jednocześnie zwiększając jego komfort. Często ułatwia leczenie u pacjentów, którzy borykają się z dentofobią.

Gaz rozweselający jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany zarówno podczas leczenia dzieci i dorosłych pacjentów.

Jak działa gaz rozweselający?

Gaz rozweselający jest wdychany przez maseczkę i wprowadza pacjenta w stan rozluźnienia. Jego działanie może przypominać seans hipnotyczny lub sen na jawie. Gaz rozweselający jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany podczas każdej wizyty pacjenta w gabinecie stomatologicznym.

Twoje dziecko już miało gaz rozweselający?

Podczas pierwszorazowego kontaktu z pacjentami, którzy zgłaszają się do naszego gabinetu ze swoimi dziećmi słyszymy – „moje dziecko już miało podawany gaz rozweselający i nic to nie dało”. Taka sytuacja może mieć miejsce, jednak często wynika z mniejszej biegłości operatora, który podaje gaz rozweselający pacjentowi.

Leczenie z wykorzystaniem gazu rozweselającego w Estetika Łódź

W Estetika wykorzystujemy gaz rozweselający już od ponad 12 lat i niejednokrotnie pomaga nam na przeleczenie również tych pacjentów, którzy borykają się z dentofobią.