Znieczulenia

Gaz rozweselający w Estetika

W Estetika zawsze stawiamy na komfort pacjenta i bezpieczeństwo w trakcie leczenia. Dlatego w naszym gabinecie wprowadziliśmy szereg udogodnień dla pacjentów w tym nowoczesne znieczulenia. Dzięki temu gwarantujemy, że podczas leczenia stomatologicznego nie poczujesz żadnego dyskomfortu. Wystarczy, że podczas pierwszej, bezpłatnej konsultacji opowiesz nam o swoich lękach i obawach, a my dobierzemy najlepszy sposób komfortowego leczenia dla Ciebie.

Dowiedz się więcej o znieczuleniach stosowanych w naszym gabinecie:

Bezbolesne znieczulenie The Wand I Gaz rozweselający

Bezbolesne znieczulenie The Wand

W naszej klinice standardowe metody znieczuleń zamieniliśmy na nowoczesne rozwiązania, które zapewniają Pacjentom komfort przez cały czas trwania zabiegu. W Estetika standardowo wykorzystujemy komputerowe znieczulenie The Wand. Dzięki nowoczesnej technologii, możemy podać Pacjentowi płyn znieczulający w łagodny, bezpieczny i całkowicie bezbolesny sposób.

Zabieg stomatologiczny bez bólu i stresu

Sekretem The Wand jest technologia komputerowej kontroli przepływu płynu. Podanie znieczulenia jest przeprowadzane pod kontrolą komputera za pomocą specjalnych nakładek, które znacznie zmniejszają dyskomfort Pacjenta. Dzięki rotacyjnej technice środek znieczulający jest wprowadzany powoli, dostosowując się do warunków anatomicznych Pacjenta. To całkowicie eliminuje nieprzyjemne uczucie rozpychania, które towarzyszyło znieczuleniu przy użyciu tradycyjnej strzykawki. Ponadto system ten gwarantuje pełne bezpieczeństwo – Pacjent otrzymuje tylko taką ilość znieczulenia, jaka jest niezbędna do komfortowego odbycia zabiegu. Dodatkowo ergonomiczny kształt urządzenia nie wzbudza nieprzyjemnych skojarzeń i nie powoduje lęku w przeciwieństwie do strzykawki, której widok dla wielu Pacjentów wiąże się ze znacznym stresem.

Bezbolesne znieczulenie The Wand zapewnia komfort nie tylko w trakcie trwania zabiegu, ale również po jego zakończeniu. Wadą tradycyjnego podania znieczulenia były efekty uboczne występujące po zabiegu – uczucie drętwienia, mrowienia, trudności z mówieniem i swobodną mimiką twarzy. W przypadku The Wand żaden z tych problemów nie występuje, a Pacjent zaraz po wyjściu z gabinetu stomatologicznego może nawet jeść i pić (o ile nie ma innych przeciwwskazań) i spontanicznie się uśmiechać.

Doświadczenie w bezbolesnym leczeniu

Stomatologowie kliniki Estetika są ekspertami w leczeniu bez bólu. Technologię komputerowego znieczulenia The Wand wykorzystujemy od chwili, w której stała się dostępna w Polsce, czyli już ponad 15 lat. Z doświadczenia wiemy, że jest to doskonała metoda, która pozwala zminimalizować lęk związany z wizytą u dentysty – potwierdziły to liczne historie naszych Pacjentów. Dzięki The Wand możemy w komfortowy leczyć bardzo wymagających Pacjentów, dzieci i osoby cierpiące na dentofobię.

Leczenie z wykorzystaniem gazu rozweselającego w Estetika Łódź

Gaz rozweselający

Z myślą o najmłodszych Pacjentach oraz osobach cierpiących z powodu dentofobii w naszej klinice standardowo stosujemy gaz rozweselający. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zmniejszenie stresu związanego z wizytą u dentysty. To bezpieczna metoda, którą można stosować podczas każdej wizyty, aby odbyła się w komfortowy sposób, w optymalnym czasie.

Gaz rozweselający jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany zarówno podczas leczenia dzieci i dorosłych pacjentów.

Jak działa gaz rozweselający?

Sedacja wziewna gazem rozweselającym to metoda, której celem jest zniwelowanie lęku i stresu u Pacjenta. Gaz podaje się poprzez specjalną maseczkę zakładaną na nos. Jego działanie rozpoczyna się bardzo szybko i utrzymuje się przez cały czas trwania zabiegu, natomiast po zakończeniu leczenia utrzymuje się maksymalnie 5 minut, zatem Pacjent może szybko powrócić do normalnego funkcjonowania.

Gaz rozweselający wprowadza Pacjenta w stan odprężenia, rozluźnienia i uspokojenia. Jednocześnie pozwala mu zachować pełną świadomość i umożliwia komunikowanie się z dentystą oraz podjęcie z nim współpracy. Dzięki temu Pacjent nie odczuwa stresu, a leczenie może odbyć się w optymalnym czasie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Gaz rozweselający wykazuje ponadto delikatne działanie znieczulające. Ogranicza dolegliwości bólowe, w związku z czym często nie jest konieczne zastosowanie dodatkowego znieczulenia, by zabieg był w pełni komfortowy dla Pacjenta.

Metoda doskonała dla małych Pacjentów

O bezpieczeństwie zastosowania gazu rozweselającego świadczy fakt, że jest to metoda rekomendowana przez rodziców najmłodszych Pacjentów. Wśród dzieci komfort i bezstresowa atmosfera podczas wizyty są niezwykle ważne, ponieważ pierwsze doświadczenia związane ze stomatologiem mogą zaważyć na całym ich przyszłym życiu. W klinice Estetika wykorzystujemy gaz rozweselający już od ponad 12 lat. Mali Pacjenci świetnie wspominają wizyty przy użyciu gazu rozweselającego i chętnie powracają do naszej kliniki. Warto pamiętać, że pozytywne nawyki wypracowane w dzieciństwie mają wpływ na jakość dorosłego życia.

Leczenie z wykorzystaniem gazu rozweselającego w Estetika Łódź

Zapisz się na bezpłatne konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

 

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00