Wybielanie zębów

Estetika - wybielanie

Piękny uśmiech otwiera wiele drzwi. Posiadanie śnieżnobiałych zębów znacznie podnosi pewność siebie, co przekłada się na jakość całego życia, a w szczególności na relacje międzyludzkie. Niestety nie zawsze jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani wyglądem naszych zębów. Przebarwienia to cena jaką płacimy za palenie papierosów czy spożywanie produktów, takich jak kawa, herbata lub czerwone owoce. Mogą one znacznie obniżyć estetykę uśmiechu.

Poznaj lekarzy zajmujących się wybielaniem zębów:

Magdalena Majewska - Kierowniczka asystentek Asystentka stomatologiczna     Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W naszej klinice asystuje przy zabiegach chirurgicznych i protetycznych. Zawsze pogodna i energiczna, podczas wizyt naszych pacjentów szczególnie dba o doskonałą atmosferę w gabinecie. W wolnym czasie lubi gotować i czytać książki kryminalne. Przejdź do pełnego opisu

 
Dominika Orłowska - Asystentka stomatologiczna     Z naszą kliniką jest związana od 2 lat. Cechuje ją umiejętność nawiązywania relacji z pacjentami i dbanie o doskonałą atmosferę w gabinecie. Asystuje przy zabiegach endodontycznych, protetycznych i chirurgicznych. W wolnym czasie spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia również zagłębić się w dobrej książce. Przejdź do pełnego opisu

 
Stomatologia estetyczna znalazła doskonałe rozwiązanie tego problemu, które w skuteczny i w pełni bezpieczny sposób pomaga wydobyć naturalny blask i nieskazitelną biel zębów. Jest nim zabieg wybielania, który przeprowadzamy w gabinetach Estetika przy użyciu nowoczesnej lampy Beyond.

 

Technologia Beyond

Dla uzyskania najbardziej satysfakcjonujących rezultatów do zabiegów wybielania stosujemy profesjonalną lampę Beyond. To nowoczesna technologia, która umożliwia rozjaśnienie zębów o kilka odcieni w całkowicie bezpieczny sposób. Zabieg polega na nałożeniu na powierzchnię zębów specjalnego preparatu, który zostaje aktywowany pod wpływem światła lampy. System Beyond posiada program filtracji światła, dzięki czemu wydzielanie ciepła i promieniowania UV jest całkowicie wyeliminowane, co zapewnia Pacjentowi pełen komfort i minimalizuje nadwrażliwość zębów. Cały zabieg trwa zaledwie jedną godzinę, a wyraźny efekt jest widoczny natychmiast. To bardzo skuteczna metoda, która pozwala długo cieszyć się nieskazitelną bielą zębów. Przy odpowiednim stosowaniu się do zaleceń stomatologa możliwe jest utrzymanie rezultatów nawet przez 2 lata.

 

Wybielanie zębów krok po kroku

  1. Pierwszym etapem wybielania jest najczęściej pełna higienizacja jamy ustnej. To pakiet zabiegów, obejmujący skaling (usuwanie kamienia), piaskowanie oraz polerowanie zębów. Nie tylko nadaje im blasku, ale również chroni przed powstawaniem groźnych chorób, takich jak próchnica czy paradontoza. Oprócz podniesienia walorów estetycznych, ma zatem również charakter profilaktyczny.
  2. Kolejna część sesji profesjonalnego wybielania gabinetowego polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu wybielającego. Stosujemy tylko preparaty najwyższej jakości, które gwarantują doskonały efekt i pełne bezpieczeństwo podczas zabiegu.
  3. Następny krok to naświetlanie lampą Beyond. Jej światło aktywuje żel wybielający, a Twoje zęby stopniowo zyskują perfekcyjny odcień. Podczas jednej sesji wybielania zęby naświetla się trzykrotnie, a cały proces trwa zaledwie jedną godzinę.

 

Co możesz teraz zrobić?

Spełnienie Twoich marzeń o śnieżnobiałym uśmiechu jest na wyciągnięcie ręki. Pamiętaj jednak, że warunkiem do przeprowadzenia wybielania jest brak próchnicy. To ważny czynnik, który determinuje możliwość podjęcia leczenia estetycznego. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że uzupełnienia protetyczne nie ulegają rozjaśnieniu, więc ich barwę należy uprzednio dostosować do docelowego koloru zębów.

Nigdy nie jest za późno, by zadbać o piękny wygląd swojego uśmiechu. Zabieg wybielania przeprowadzony profesjonalnie pod kontrolą specjalisty jest całkowiciebezpieczny, a Pacjent w krótkim czasie może cieszyć się zdrowym,śnieżnobiałym uśmiechem. Jeśli chcesz przekonać się, w jaki sposób wybielanie zębów może odmienić Twoje życie, umów się na bezpłatną wizytę konsultacyjną, na której poznasz możliwe rozwiązania i wybierzesz najodpowiedniejsze dla Ciebie. Zapisz się na bezpłatną konsultację, by przekonać się, które rozwiązanie będzie najlepsze w Twoim przypadku. Możesz to zrobić, wypełniając formularz lub dzwoniąc pod numer 42 634 00 03

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

Cennik

 

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00