Wybielanie zębów

Piękny uśmiech otwiera wiele drzwi. Posiadanie śnieżnobiałych zębów znacznie podnosi pewność siebie, co przekłada się na jakość całego życia, a w szczególności na relacje międzyludzkie. Niestety nie zawsze jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani wyglądem naszych zębów. Przebarwienia to cena jaką płacimy za palenie papierosów czy spożywanie produktów, takich jak kawa, herbata lub czerwone owoce. Mogą one znacznie obniżyć estetykę uśmiechu.

Poznaj lekarzy zajmujących się wybielaniem zębów:

Magdalena Majewska - Kierowniczka asystentek Asystentka stomatologiczna     Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W naszej klinice asystuje przy zabiegach chirurgicznych i protetycznych. Zawsze pogodna i energiczna, podczas wizyt naszych pacjentów szczególnie dba o doskonałą atmosferę w gabinecie. W wolnym czasie lubi gotować i czytać książki kryminalne. Przejdź do pełnego opisu
Dominika Orłowska - Asystentka stomatologiczna     Z naszą kliniką jest związana od 2 lat. Cechuje ją umiejętność nawiązywania relacji z pacjentami i dbanie o doskonałą atmosferę w gabinecie. Asystuje przy zabiegach endodontycznych, protetycznych i chirurgicznych. W wolnym czasie spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia również zagłębić się w dobrej książce. Przejdź do pełnego opisu

Stomatologia estetyczna znalazła doskonałe rozwiązanie tego problemu, które w skuteczny i w pełni bezpieczny sposób pomaga wydobyć naturalny blask i nieskazitelną biel zębów. Jest nim zabieg wybielania, który przeprowadzamy w gabinetach Estetika przy użyciu nowoczesnej niemieckiej technologii LyDenti.

Technologia LyDenti

Dla uzyskania najbardziej satysfakcjonujących rezultatów do zabiegów wybielania stosujemy profesjonalną lampę LyDenti. To nowoczesna technologia, która umożliwia rozjaśnienie zębów o kilka odcieni w całkowicie bezpieczny sposób. Zabieg polega na nałożeniu na powierzchnię zębów specjalnego preparatu i wykonaniu trzech serii naświetlań lampą. Zimne światło LED stosowane w profesjonalnym wybielaniu zębów LyDenti aktywuje żel wybielający i przyspiesza jego przenikanie do tkanek zęba. W ten sposób przebarwienia zostają usunięte, a uśmiech olśniewa piękniejszymi i jeszcze bielszymi zębami.

Specjalne światło lampy LyDenti eliminuje wszelkie nieprzyjemne dolegliwości w trakcie zabiegu, zapewnia Pacjentowi pełen komfort i minimalizuje nadwrażliwość zębów. Profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym jest całkowicie bezpieczne dla szkliwa i nie ingeruje w naturalną strukturę zębów. Cała procedura trwa zaledwie 45 minut, a wyraźny efekt jest widoczny natychmiast. To bardzo skuteczna metoda, która pozwala długo cieszyć się nieskazitelną bielą zębów. Przy odpowiednim stosowaniu się do zaleceń stomatologa możliwe jest utrzymanie rezultatów nawet przez 2 lata.

Aby zapisać się na wizytę konsultacyjną wystarczy wysłać poniższy formularz lub zadzwonić pod numer: 697 909 022. Nasze recepcjonistki pomogą dobrać najdogodniejszy termin wizyty.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


   
   

  Wybielanie zębów krok po kroku

  1. Pierwszym etapem wybielania jest najczęściej pełna higienizacja jamy ustnej. To pakiet zabiegów, obejmujący skaling (usuwanie kamienia), piaskowanie oraz polerowanie zębów. Nie tylko nadaje im blasku, ale również chroni przed powstawaniem groźnych chorób, takich jak próchnica czy paradontoza. Oprócz podniesienia walorów estetycznych, ma zatem również charakter profilaktyczny.
  2. Kolejna część sesji profesjonalnego wybielania gabinetowego polega na zabezpieczeniu dziąseł i nałożeniu na zęby specjalnego żelu wybielającego. Stosujemy tylko niemieckie preparaty LyDenti najwyższej jakości, które gwarantują doskonały efekt i pełne bezpieczeństwo podczas zabiegu.
  3. Następny krok to naświetlanie zimnym światłem LED lampy LyDenti. Aktywuje ono żel wybielający, a zęby stopniowo zyskują perfekcyjny odcień. Podczas jednej sesji wybielania zęby naświetla się dwukrotnie, a cały proces trwa zaledwie 45 minut.

  Spełnienie Twoich marzeń o śnieżnobiałym uśmiechu jest na wyciągnięcie ręki. Pamiętaj jednak, że warunkiem do przeprowadzenia wybielania jest brak próchnicy. To ważny czynnik, który determinuje możliwość podjęcia leczenia estetycznego. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że uzupełnienia protetyczne nie ulegają rozjaśnieniu, więc ich barwę należy uprzednio dostosować do docelowego koloru zębów.

  Czas po zabiegu wybielania Czego nie wolno spożywać?
  do 2 godzin Nie wolno spożywać żadnych posiłków. Dopuszczalna jest tylko niegazowana woda mineralna.
  do 24 godzin Należy unikać spożywania zimnych lub gorących produktów.
  do 2 tygodni Nie wolno jeść wszelkich produktów barwiących. Barwniki spożywcze są oznaczone na opakowaniach symbolami od E100 do E199 (kolor biały jest oznaczony jako E170 oraz E171). Należy z diety wyeliminować m.in.: owoce (np.: jagody, wiśnie, borówki, aronie), produkty zawierające kakao, przyprawy barwiące (np. kurkuma, curry, cynamon), czerwone i zielone warzywa (np. pomidor, brokuł, szpinak, burak), czerwone mięso.

  Co możesz teraz zrobić?

  Nigdy nie jest za późno, by zadbać o piękny wygląd swojego uśmiechu. Zabieg wybielania przeprowadzony profesjonalnie pod kontrolą specjalisty jest całkowicie bezpieczny, a Pacjent w krótkim czasie może cieszyć się zdrowym, śnieżnobiałym uśmiechem. Jeśli chcesz przekonać się, w jaki sposób wybielanie zębów może odmienić Twoje życie, umów się na wizytę konsultacyjną, na której poznasz możliwe rozwiązania i wybierzesz najodpowiedniejsze dla Ciebie. Zapisz się na konsultację, by przekonać się, które rozwiązanie będzie najlepsze w Twoim przypadku. Możesz to zrobić, wypełniając formularz lub dzwoniąc pod numer 697 909 022

  Cennik

  Stomatologia estetyczna
  W Estetika najpopularniejszym zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej, który pozwala uzyskać piękny i śnieżnobiały uśmiech jest wybielanie lampą LyDenti. Zabieg wykonywany podczas jednej wizyty i nie ma efektów ubocznych, a po jego przeprowadzeniu niemal natychmiast możesz cieszyć się pięknym, białym uśmiechem. Jeśli chcesz z kolei zmienić kształt, kolor lub długość zęba, rozwiązaniem mogą okazać się licówki.

  [Rich_Web_Tabs id=”8″]