The Wand – bezbolesne znieczulenie

Stomatologia rodzinna The Wand

W naszej klinice standardowe metody znieczuleń pacjentów zmieniliśmy na nowoczesne. W Estetika standardowo wykorzystujemy komputerowe znieczulenie The Wand. Dzięki nowoczesnej technologii, którą wykorzystuje The Wand, możemy podać pacjentowi płyn znieczulający bezpiecznie i całkowicie bezboleśnie.

Ponadto dzięki bezbolesnemu znieczuleniu The Wand, pacjent po wyjściu z gabinetu stomatologicznego może normalnie mówić, uśmiechać się i jeść. To niejednokrotnie nie było możliwe przy wykorzystaniu tradycyjnych metod znieczulenia.

Zabieg stomatologiczny bez bólu i stresu

Dzięki wykorzystaniu komputerowego znieczulenia The Wand, zabieg odbywa się praktycznie bez bólu i stresu. Podanie znieczulenia jest przeprowadzane pod kontrolą komputera i specjalnych nakładek, które znacznie zmniejszają dyskomfort pacjenta. Dzięki rotacyjnej technice znieczulenie podawane jest powoli i delikatnie, co dodatkowo powoduje, że pacjent praktycznie nie odczuwa podawania znieczulenia.

Bezbolesne znieczulenie

Ten rodzaj znieczulenia jest praktycznie całkowicie bezbolesny i bezpieczny. W Estetika wykorzystujemy tą technologię od pojawienia się jej w Polsce czyli ponad 15 lat.

 

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00