The Wand – bezbolesne znieczulenie

Stomatologia rodzinna The Wand

W naszej klinice standardowe metody znieczuleń zamieniliśmy na nowoczesne rozwiązania, które zapewniają Pacjentom komfort przez cały czas trwania zabiegu. W Estetika standardowo wykorzystujemy komputerowe znieczulenie The Wand. Dzięki nowoczesnej technologii, możemy podać Pacjentowi płyn znieczulający w łagodny, bezpieczny i całkowicie bezbolesny sposób.

Zabieg stomatologiczny bez bólu i stresu

Sekretem The Wand jest technologia komputerowej kontroli przepływu płynu. Podanie znieczulenia jest przeprowadzane pod kontrolą komputera za pomocą specjalnych nakładek, które znacznie zmniejszają dyskomfort Pacjenta. Dzięki rotacyjnej technice środek znieczulający jest wprowadzany powoli, dostosowując się do warunków anatomicznych Pacjenta. To całkowicie eliminuje nieprzyjemne uczucie rozpychania, które towarzyszyło znieczuleniu przy użyciu tradycyjnej strzykawki. Ponadto system ten gwarantuje pełne bezpieczeństwo – Pacjent otrzymuje tylko taką ilość znieczulenia, jaka jest niezbędna do komfortowego odbycia zabiegu. Dodatkowo ergonomiczny kształt urządzenia nie wzbudza nieprzyjemnych skojarzeń i nie powoduje lęku w przeciwieństwie do strzykawki, której widok dla wielu Pacjentów wiąże się ze znacznym stresem.

Bezbolesne znieczulenie The Wand zapewnia komfort nie tylko w trakcie trwania zabiegu, ale również po jego zakończeniu. Wadą tradycyjnego podania znieczulenia były efekty uboczne występujące po zabiegu – uczucie drętwienia, mrowienia, trudności z mówieniem i swobodną mimiką twarzy. W przypadku The Wand żaden z tych problemów nie występuje, a Pacjent zaraz po wyjściu z gabinetu stomatologicznego może nawet jeść i pić (o ile nie ma innych przeciwwskazań) i spontanicznie się uśmiechać.

Stomatologia estetyczna w Estetika Łódź.

Doświadczenie w bezbolesnym leczeniu

Stomatologowie kliniki Estetika są ekspertami w leczeniu bez bólu. Technologię komputerowego znieczulenia The Wand wykorzystujemy od chwili, w której stała się dostępna w Polsce, czyli już ponad 15 lat. Z doświadczenia wiemy, że jest to doskonała metoda, która pozwala zminimalizować lęk związany z wizytą u dentysty – potwierdziły to liczne historie naszych Pacjentów. Dzięki The Wand możemy w komfortowy leczyć bardzo wymagających Pacjentów, dzieci i osoby cierpiące na dentofobię.

 

 

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00