Zespół

Estetika to zespół ludzi z pasją. Dotyczy to nie tylko lekarzy lecz również asystentek i rejestratorek. Dzięki bogatemu doświadczeniu i niezwykłym umiejętnościom, które są wsparte najnowszymi zdobyczami stomatologii oraz technologii sprawiamy, że nasi pacjenci czują się u nas wyjątkowo, a leczenie jest kompleksowe.

Nasz zespół stawia sobie za cel niesienie pomocy szczególnie tym, którzy borykają się z dentofobią. Dzięki odpowiedniemu podejściu nasi pacjenci nie tylko przestają bać się dentysty, ale również odzyskują radość z własnego uśmiechu.

Poprawienie wyglądu, wzrost samooceny, optymizmu czy wspaniałe samopoczucie to tylko niektóre z efektów naszej pracy z pacjentami. Efektem naszego podejścia jest zadowolenie pacjentów, którzy przyprowadzają swoje dzieci, rodzeństwo, rodziców, przyjaciół to częstokroć polecanie nas i za to bardzo dziękujemy.

Lek. stom. Piotr Pawłowski

Właściciel Estestika.

Zajmuje się: planowanie leczenia całościowego, implantologia, chirurgia i mikrochirurgia, protetyka, zaburzenia zwarcia.

Ukończył studia na Wydziale Stomatologii Łódzkiej Akademii Medycznej w 1995 roku. Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem protetycznym, a od 14 lat leczeniem implantologicznym. Do Estetika wprowadził system prof. Gerbera, który pozwala na kompleksowe podejście do leczenia stomatologicznego.

 

Lek. stom. Izabela Miętka – Wochniak

Zajmuje się: endodoncja, stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna, protetyka

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończyła z wyróżnieniem, a następnie związała się z naszą kliniką. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i zagranicznych szkoleniach, kursach i warsztatach, szczególnie z zakresu endodoncji i protetyki.
 

Lek. stom. Paulina Wołkowicz

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, endodoncja stomatologia dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Stale podnosi swoje umiejętności i wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. W pracy wykazuje się ogromną dbałością o każdy szczegół, co pozwala jej osiągnąć najlepsze efekty. Zawsze zależy jej, aby Pacjent podczas wizyty w gabinecie czuł się komfortowo i wychodził z uśmiechem na ustach.
 

Lek. stom. Katarzyna Balwierczak

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia dziecięca

 
 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej oraz endodoncji. Obecnie jest w trakcie Curriculum Endodontycznego – szkolenia podyplomowego dla lekarzy endodontów. W swojej pracy zawsze dba o to, aby każda wizyta odbywała się bezstresowo, w miłej atmosferze.
 

Lek. stom. Katarzyna Radwańska

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecięca.

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Związana z Estetiką od początku swojej kariery zawodowej, aktualnie w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów stomatologicznych w kraju i za granicą.

 

Lek. stom. Ewa Telążka

Zajmuje się: stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza, endodoncja.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej.

 

Lek. stom. Wiktor Krawczyk

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, chirurgia, protetyka oraz stomatologia dziecięca.

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W przeszłości zawodnik karate. Jako stomatolog dąży do ciągłego rozwoju, stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Swoją przyszłość wiąże z leczeniem protetycznym.
 

Lek. stom. Piotr Sołtysiak

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecięca

 

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, szczególnie z dziedziny endodoncji i stomatologii estetycznej. Uwielbia aktywne spędzanie czasu. W naszym gabinecie zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym i stomatologią zachowawczą.

 

Magdalena Majewska

Kierowniczka asystentek
Asystentka stomatologiczna

 

 

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W naszej klinice asystuje przy zabiegach chirurgicznych i protetycznych. Zawsze pogodna i energiczna, podczas wizyt naszych pacjentów szczególnie dba o doskonałą atmosferę w gabinecie.

 

Paulina Podkoń

Asystentka stomatologiczna

 

 

Absolwentka fizjoterapii, związana z Estetika od początku swojej kariery.

Stale się rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i warsztatach. Nasi pacjenci uwielbiają ja za pozytywne nastawienie do świata i szczere, rozluźniające rozmowy przed wizytą.

 

Marta Staniul

Asystentka stomatologiczna

Zawsze energiczna i przyjazna, co szczególnie doceniają pacjenci podczas wizyt w naszym gabinecie. Stale się rozwija podczas licznych szkoleń i kursów. Podczas zabiegów szczególnie dba o miłą atmosferę i komfort pacjentów.

 

Joanna Antczak

Pomoc stomatologiczna

 

 

Zawsze pogodna i gotowa do pomocy. Pacjenci szczególnie cenią sobie u niej doskonały kontakt i łatwość nawiązywania relacji. Biegle włada językiem angielskim i holenderskim ułatwiając kontakt naszym pacjentom zagranicznym.

 

Dominika Orłowska

Asystentka stomatologiczna

 

 

Z naszą kliniką jest związana od 2 lat. Cechuje ją umiejętność nawiązywania relacji z pacjentami i dbanie o doskonałą atmosferę w gabinecie. Asystuje przy zabiegach endodontycznych, protetycznych i chirurgicznych.

 

Olga Borowska

Kierownik rejestracji

 

 

Od ponad 5 lat związana z naszym gabinetem. Szczególnie ceni sobie kontakt z pacjentami i dbanie o ich komfort. Uwielbia podróże, dobre książki i aktywne spędzanie czasu. Kocha snowboard, kitesurfing i crossfit.

Katarzyna Borowiecka

Rejestratorka

 

 

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Pomocna i uśmiechnięta, dzięki doświadczeniu w pracy z pacjentami tworzy doskonałą atmosferę podczas oczekiwania na wizytę. Wolny czas spędza z przyjaciółmi oraz chętnie sięga po dobry kryminał.

Karolina Karbowska

Rejestratorka

 

 

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ceni sobie komfort oraz dobre samopoczucie naszych pacjentów. W wolnym czasie lubi czytać dobre książki. Od niedawna interesuje się zdrowym odżywianiem oraz stylem życia.

Karolina Oberle

Rejestratorka

 

 

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Z naszą kliniką jest związana od kilku lat. Nasi pacjenci cenią sobie u niej umiejętność tworzenia doskonałej atmosfery w trakcie oczekiwania na wizytę.

Jej pasją są podróże, a za swój cel postawiła zwiedzenie Stanów Zjednoczonych. Uwielbia spędzać czas na basenie.