Technologie

Tomografia komputerowa

Wyposażenie kliniki w tomografię komputerową jest koniecznością. Między innymi dzięki TK mamy możliwość precyzyjnego wszczepiania implantów i podniesienia jakości leczenia stomatologicznego.

 

Centrum diagnostyczne w Estetika

Radiowizjografia

W nowoczesnych gabinetach stomatologicznych trudno wyobrazić sobie dzień bez pomocy radiowizjografa. Zdjęcia zębów przy użyciu rvg wykonujemy w trakcie każdego leczenia kanałowego (endodontycznego), aby upewnić się, że jest ono wykonane prawidłowo i zgodnie z światowymi standardami. Dzięki temu nasi pacjenci zyskują gwarancję, że po leczeniu kanałowym będą mogli się cieszyć z przeleczonego zęba przez lata.

 

Bezbolesne zabiegi chirurgii stomatologicznej w Estetika Łódź

Piezosurgery – komfortowe zabiegi

Piezosurgery, to urządzenie, które wciąż jest rzadkością w wielu gabinetach wykonujących zabiegi chirurgiczne. Jest szczególnie ważne przy wszelkich zabiegach implantologicznych czy przeszczepach kości.

Zabiegi wykonane przy użyciu piezosurgery są znacznie delikatniejsze, bardziej komfortowe i bezpieczniejsze dla pacjenta. To narzędzie standardowo wykorzystywane w naszym gabinecie, znacznie podnosi jakość leczenia stomatologicznego.

 

Mikroskopy

Mikroskop w praktyce prowadzącej leczenie kanałowe (endodontyczne) na światowym poziomie jest sprzętem bezwzględnie koniecznym. To dzięki mikroskopowi podjęcie leczenia zęba kanałowo jest możliwe nawet w trakcie 1 wizyty. To rozwiązanie nie tylko, niejednokrotnie skraca czas trwania leczenia endodontycznego, ale znacznie zwiększa precyzję jego przeprowadzania oraz poprawia skuteczność.

 

Ministar S produkcja szyn ochronnych na zęby w Estetika Łódź

Ministar S – szyny na zęby

Ministar S, to urządzenie, które pozwala na poczekaniu wyprodukować szyny ochronne, stabilizacyjne, relaksacyjne, diagnostyczne, wkładki do wybielania i aparaty ochronne na zęby dla dzieci dla dzieci i dorosłych.

 

Leczenie z wykorzystaniem gazu rozweselającego w Estetika Łódź

Gaz rozweselający

Gaz rozweselający to jeden ze skuteczniejszych sposobów na zmniejszanie stresu związanego z wizytą u dentysty. Jest wykorzystywany standardowo w naszej klinice. Gaz rozweselający pozwala na znaczne rozluźnienie pacjenta w trakcie trwania wizyty, jednocześnie zwiększając jego komfort. Często ułatwia leczenie u pacjentów, którzy borykają się z dentofobią.

Gaz rozweselający jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany zarówno podczas leczenia dzieci i dorosłych pacjentów.

 

Stomatologia rodzinna The Wand

The Wand – bezbolesne znieczulenie

W naszej klinice standardowe metody znieczuleń pacjentów zmieniliśmy na nowoczesne. W Estetika standardowo wykorzystujemy komputerowe znieczulenie The Wand. Dzięki nowoczesnej technologii, którą wykorzystuje The Wand, możemy podać pacjentowi płyn znieczulający bezpiecznie i całkowicie bezboleśnie.

Ponadto dzięki bezbolesnemu znieczuleniu The Wand, pacjent po wyjściu z gabinetu stomatologicznego może normalnie mówić, uśmiechać się i jeść. To niejednokrotnie nie było możliwe przy wykorzystaniu tradycyjnych metod znieczulenia.

 

System Prof. Gerbera

Wbrew pozorom nie jest to tylko sprzęt protetyczny. Jest to raczej pełen system o określonej filozofii. Używamy go nie tylko do projektów protetycznych lecz również do szerokiej diagnostyki stawu skroniowo żuchwowego. Jak żaden inny system zwarciowy daje nam podstawy nie tylko teoretyczne ale i praktyczne do diagnozowania i leczenia wielu problemów stawowych i zębowych.

 


Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00