Rozwiążemy Twój problem

Leczenie bez bólu

W klinice Estetika wprowadziliśmy szereg atrakcyjnych rozwiązań z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Wszystko to z myślą o Twoim komforcie fizycznym i psychicznym. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu nawet Pacjenci, którzy dawniej odczuwali strach przed dentystą – dziś przychodzą do nas z przyjemnością i uśmiechem na ustach.

 

Zgrzytam zębami

Wiemy, jak uciążliwy może być problem zgrzytania zębów. Ta dolegliwość nie tylko utrudnia codzienne funkcjonowanie, ale jest również uciążliwa dla otoczenia. Ponadto, zgrzytanie zębami w konsekwencji może doprowadzić do takich problemów z zębami, które wymagają bardziej zaawansowanego leczenia. Dlatego, tak ważna jest szybka reakcja i odpowiednia diagnostyka.

 

Ścieram zęby

Ścieranie zębów to dolegliwość, którą trudno dostrzec na pierwszy rzut oka. Może mieć natomiast destrukcyjny wpływ na zdrowie zębów pacjenta.

 

Zaciskam zęby

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zaciskanie zębów to częsty problem, zwłaszcza u ludzi młodych. Może skutecznie utrudniać codzienne funkcjonowanie, a także prowadzić do poważniejszych problemów z zębami.

 

Boli mnie ząb

Wszyscy wiemy jak nieprzyjemny i uciążliwy podczas codziennego funkcjonowania może być ból zęba. Dlatego, jeśli go, skontaktuj się z dentystą. Czym szybciej zgłosisz się do stomatologa, tym mniej inwazyjne może być leczenie.

 

Złamał mi się ząb

Niekiedy na skutek przyczyn niezależnych od nas jeden lub kilka zębów może ulec uszkodzeniu. To dosyć poważny problem, z którym powinniśmy udać się jak najszybciej do dentysty. W przypadku uszkodzenia, zwichnięcia lub wybicia zęba szczególną rolę odgrywa czas, ponieważ to właśnie od niego zależeć może wybór metody leczenia i jego skuteczność. Dlatego niezwłocznie po wypadku należy udać się do profesjonalnego gabinetu stomatologicznego, w którym przeprowadzone zostanie kompleksowe leczenie.

 

Widoczne plomby

Bardzo często na skutek starzenia się wypełnień zębów, stają się one widoczne i nieestetyczne. Poza kwestiami estetycznymi, niewymieniane wypełnienia mogą również prowadzić do powstawania dyskomfortu fizycznego.  

Krwawiące dziąsła

Wiemy, że krwawienie z dziąseł nie jest niczym przyjemnym i może niepokoić. Jest to jednak problem, który dotyka wiele osób i można go wyleczyć. Kluczowe w jego rozwiązaniu, jest dotarcie do przyczyny problemu. Dlatego, jeśli po myciu zębów lub podczas gryzienia twardych pokarmów Twoje dziąsła zaczynają krwawić, zgłoś się do dentysty.  

Krzywe zęby

Mimo, że krzywe zęby przez pacjentów często są postrzegane jako problem estetyczny, niepodejmowanie ich leczenia może skutkować znacznie gorszymi konsekwencjami niż tylko zaburzona estetyka jamy ustnej i twarzy pacjenta.

 

Przebarwienia zębów

Pacjenci jako przyczynę niesatysfakcjonującego uśmiechu najczęściej wymieniają nieatrakcyjny kolor zębów. To kwestia estetyczna, która ma olbrzymi wpływ na to, jak prezentuje się uzębienie w szerokim uśmiechu. Na szczęście w zakres nowoczesnej stomatologii estetycznej wchodzą zabiegi, które pozwalają zwalczyć wszystkiego rodzaju przebarwienia. Jakie zatem są przyczyny przebarwień i jak można je zlikwidować?

 

Zęby wrażliwe na zimno

Odczuwasz przeszywający ból podczas jedzenia? Twoje zęby reagują na ciepłe i zimne posiłki? Uważaj, możesz borykać się z nadwrażliwością zębów. Według statystyk ten problem dotyka blisko 40% Polaków!

Pacjentom którym doskwiera ten problem, z pomocą przychodzi nowoczesna stomatologia i doświadczony zespół ekspertów. Dzięki temu rozwiązanie problemu nadwrażliwości zębów jest możliwe, a całość leczenia przeprowadzana jest w maksymalnie komfortowych warunkach i całkowicie bezpieczne.

 

Wypadło wypełnienie

Czasami może się zdarzyć tak, że na skutek przyczyn niezależnych od Ciebie, wypełnienie zęba wypadnie. Może to znacznie utrudnić codzienne funkcjonowanie, o większych problemach z jamą ustną nie wspominając.

W przypadku utraty wypełnienia zęba szczególnie ważny jest czas w jakim zgłosisz się do dentysty. Dlatego, jeśli borykasz się z tym problemem, zapisz się jak najszybciej na wizytę.

Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz ten formularz. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin wizyty.

 

Brakuje zęba

Powodów utraty zęba może być wiele, od urazu mechanicznego rozpoczynając. Ten problem może przydarzyć się każdemu, a utrata zęba, to problem nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Zbagatelizowanie nawet pojedynczego braku zębowego może prowadzić do większych problemów z jamą ustną, a nawet z całym organizmem.