Nasze usługi

Estetika - profilaktyka

Profilaktyka

Odpowiednia profilaktyka jamy ustnej może zapobiec chorobom zębów i zachować ich zdrowie na lata. Jednak dbanie o higienę w domowym zaciszu nie wystarcza do osiągnięcia takiego rezultatu. Choć regularne, codzienne szczotkowanie zębów jest kluczowe – nieodzowne są także wizyty higienizacyjne w gabinecie stomatologicznym.
 

Estetika - periodontologia

Periodontologia

Periodontologia to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem chorób przyzębia. Zapalenie przyzębia, w tym paradontoza, jest jedną z najczęstszych przyczyn utraty zębów i zaraz po próchnicy najczęściej występującą chorobą jamy ustnej. Konsekwencje tego schorzenia mogą być groźne, jednak skuteczna profilaktyka jest w stanie zapobiec chorobom przyzębia, a odpowiednio wcześnie wdrożone leczenie może powstrzymać rozwój stanu zapalnego. Dlatego jeśli tylko zauważysz u siebie niepokojące objawy – zgłoś się do dentysty.
 

Estetika - Korony i mosty

Korony i mosty

Skutkiem utraty zęba jest nie tylko zaburzenie estetyki  uśmiechu. Konsekwencje, które pociąga za sobą nawet pojedynczy brak zębowy, mogą mieć negatywny wpływ na stan zdrowia jamy ustnej, a nawet funkcjonowanie całego organizmu. Dlatego tak ważne jest, by uzupełniać wszystkie ubytki w uzębieniu, także te niewielkie lub zlokalizowane w niewidocznym miejscu. Do tego celu przeznaczone są specjalne prace protetyczne: korony i mosty.
 

Estetika - wybielanie

Wybielanie zębów

Piękny uśmiech otwiera wiele drzwi. Posiadanie śnieżnobiałych zębów znacznie podnosi pewność siebie, co przekłada się na jakość całego życia, a w szczególności na relacje międzyludzkie. Niestety nie zawsze jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani wyglądem naszych zębów. Przebarwienia to cena jaką płacimy za palenie papierosów czy spożywanie produktów, takich jak kawa, herbata lub czerwone owoce. Mogą one znacznie obniżyć estetykę uśmiechu.
 

Stomatologia estetyczna w Estetika

Stomatologia estetyczna

W naszej klinice pracujemy w oparciu o filozofię kompleksowego leczenia Pacjentów. Dbamy zarówno o zdrowie, jak i o estetyczny wygląd ich zębów, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na jakość życia ma posiadanie pięknego uśmiechu. Takie podejście gwarantuje nam osiągnięcie najbardziej satysfakcjonujących efektów, które cieszą naszych Pacjentów przez długie lata.
 

Bezpłatne konsultacje w Estetika

Bezpłatne konsultacje

W Estetika zdajemy sobie sprawę, że podjęcie leczenia stomatologicznego wymaga przede wszystkim zaufania do lekarza i personelu medycznego. Dodatkowo wiemy, że podjęcie takiego leczenia wymaga również dokładnego zaplanowania kosztów i czasu, jaki mamy przeznaczyć na jego realizację. Dlatego wszyscy pacjenci pierwszorazowi przychodząc do naszej kliniki mogą skorzystać z pierwszej wizyty konsultacyjnej bezpłatnie.  

Stomatologia zachowawcza w Estetika

Stomatologia zachowawcza

Każdy z nas marzy o pięknym i zdrowym uśmiechu. Kluczem do jego osiągnięcia jest regularne dbanie o jamę ustną nie tylko myjąc zęby, ale również odbywając regularnie wizyty higienizacyjne i kontrolne.  

Leczenie kanałowe w Estetika

Leczenie kanałowe

Wiele zębów, które jeszcze nie tak dawno były skazane na usunięcie, dziś można uratować. Pozwala na to między innymi leczenie endodontyczne, bardziej znane jako kanałowe.

Przeleczone zęby endodontycznie niejednokrotnie mogą pełnić takie same funkcje jak zdrowe zęby pacjenta, jeszcze przez wiele lat. Ponadto nowoczesna stomatologia oferuje szereg rozwiązań, które znacznie skracają czas trwania leczenia kanałowego przy jednoczesnym zwiększaniu komfortu pacjenta.

 

Stomatologia dziecięca w Estetika

Stomatologia dzięcięca

Statystyki jasno pokazują, że osoby, które rozpoczynają leczenie stomatologiczne w młodym wieku, mają znacznie większe szanse na zachowanie zdrowych zębów w dorosłym życiu i uniknięcie traum związanych z wizytami bólowymi.

W pracy z dziećmi naszą maksymą jest: nic na siłę. Zawsze udaje nam się przekonać do siebie najbardziej wymagających Pacjentów, jakimi są dzieci.  

Leczenie implantologiczne w Estetika

Implanty zębów

Utrata zęba może przydarzyć się każdemu np. w wyniku wybicia. W takim przypadku szczególnie ważne jest, jak najszybsze uzupełnienie braków zębowych.

Po usunięciu zęba następuje zanik kości i czym dłużej będziemy zwlekali z uzupełnieniem braków zębowych, tym trudniej będzie to zrobić w przyszłości.

Ważna jest również kwestia funkcjonalna i estetyczna, która zostaje zaburzona w chwili utraty zęba. Braki zębowe mogą być początkiem nie tylko większych problemów z zębami, ale również z całym organizmem. Stan zdrowia jamy ustnej ma wpływ również na nerki czy serce.

 

Leczenie protetyczne w Estetika

Protezy zębów

Protetyka to dział stomatologii zajmujący się rekonstrukcją uzębienia. Nowoczesne metody umożliwiają wykonanie kompleksowego leczenia w każdym przypadku, niezależnie od rozległości ubytków: od braku pojedynczego zęba po bezzębie. Rozwiązania protetyczne, które oferujemy w klinice Estetika zapewniają Pacjentom znaczną poprawę jakości życia i pozwalają im wrócić do prawidłowego funkcjonowania.
 

Planowanie leczenia w Estetika

Plan leczenia

W Estetika dbamy o czas naszych pacjentów. Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważna jest pełna informacja na temat leczenia stomatologicznego. Dlatego podczas pierwszej, bezpłatnej wizyty każdy pacjent rozmawia z lekarzem na temat swoich potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo otrzymuje plan leczenia i kosztorys, który może przeanalizować w domowym zaciszu i zaplanować swoje wydatki oraz czas, który jest niezbędny na podjęcie leczenia.  

Prace rekonstrukcyjne zębów w Estetika

Prace rekonstukcyjne

Ścierasz zęby, Twoje uzębienie jest niepełne, a może borykasz się z większymi brakami zębowymi? Skorzystaj z leczenia podczas którego przeprowadzimy prace rekonstrukcyjne Twojego uśmiechu.  

Chirurgia stomatologiczna w Estetika

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna, to dział stomatologii zajmujący się operacyjnym leczeniem jamy ustnej. Celem leczenia chirurgicznego jest rekonstrukcja i regeneracja tkanek, całkowite wyeliminowanie źródła zakażenia jamy ustnej oraz wsparcie dla leczenia kanałowego (endodontycznego) i wsparcie leczenia chorób przyzębia.

Obecnie dział chirurgii stomatologicznej pozwala na znaczne skrócenie czasu gojenia po zabiegu, a sam zabieg jest przeprowadzany praktycznie bezboleśnie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych znieczuleń stosowanych w dzisiejszej stomatologii.

 

Centrum diagnostyczne w Estetika

Radiologia

Diagnostyka radiologiczna jest dziś standardem w nowoczesnej stomatologii na światowym poziomie. W klinice Estetika zdajemy sobie sprawę z tego, że szereg dobrze przeprowadzonych badań rzutuje na cały proces leczenia. Dzięki temu wszystkie zabiegi można zaplanować w przemyślany sposób i zrealizować w optymalnym czasie, osiągając w pełni przewidywalne efekty.

 


Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00