Stomatologia estetyczna

W naszej klinice pracujemy w oparciu o filozofię kompleksowego leczenia Pacjentów. Dbamy zarówno o zdrowie, jak i o estetyczny wygląd ich zębów, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na jakość życia ma posiadanie pięknego uśmiechu. Takie podejście gwarantuje nam osiągnięcie najbardziej satysfakcjonujących efektów, które cieszą naszych Pacjentów przez długie lata.

Poznaj lekarzy zajmujących się stomatologią estetyczną:

Lek. stom. Izabela Miętka – Wochniak - Zajmuje się: endodoncja, stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna, protetyka   Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończyła z wyróżnieniem, a następnie związała się z naszą kliniką. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i zagranicznych szkoleniach, kursach i warsztatach, szczególnie z zakresu endodoncji i protetyki. W naszej klinice zajmuje się leczeniem endodontycznym, stomatologią zachowawczą i stomatologią… Przejdź do pełnego opisu

Czym zajmuje się stomatologia estetyczna?

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej służą wizualnej zmianie uśmiechu. Przeznaczone są dla osób, które mają zdrowe zęby, ale ich wygląd nie jest w pełni satysfakcjonujący.  Przebarwienia, widoczne wypełnienia czy diastema to problemy, które mogą znacznie obniżyć estetykę uśmiechu. By skutecznie i trwale je rozwiązać i pomóc naszym Pacjentom spełnić marzenia o zdrowych i pięknych zębach, wprowadziliśmy szereg profesjonalnych zabiegów. Teraz w łatwy i szybki sposób możesz odzyskać olśniewający uśmiech.

Jak odzyskać piękny uśmiech?

Stomatologia estetyczna ma charakter kompleksowy, a jej celem jest uzyskanie doskonałego efektu końcowego, jakim jest atrakcyjny, dostosowany do rysów twarzy, osobowości i charakteru Pacjenta uśmiech. Istnieje wiele rozwiązań, które pozwalają uzyskać perfekcyjny wygląd zębów, a metody zawsze są dobierane indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Ze względu na różnorodność stomatologicznych problemów natury estetycznej w naszym gabinecie wprowadziliśmy szeroki zakres zabiegów, począwszy od założenia licówek, a na wybielaniu skończywszy. Dzięki temu masz pewność, że znajdziesz idealny dla Ciebie sposób na spełnienie marzeń o idealnym uśmiechu.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej wykonywane w naszych gabinetach:

Wybielanie zębów

Przebarwienia zębów mogą zdarzyć się każdemu. Trudno ich uniknąć, ponieważ wiele czynników wpływa na barwę uzębienia: wiek, palenie papierosów, barwniki zawarte w pożywieniu, np. w kawie, czerwonym winie, jagodach. Wybielanie jest rozwiązaniem, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, którzy pragną cieszyć się śnieżnobiałymi zębami bez konieczności odmawiania sobie ulubionych potraw i napojów. To popularny, w pełni bezpieczny dla szkliwa zabieg, pozwalający rozjaśnić zęby o kilka odcieni. W gabinetach Estetika wybielanie zębów przeprowadzamy przy użyciu profesjonalnej lampy LyDenti. Zabieg jest realizowany w całości w naszym gabinecie stomatologicznym i trwa zaledwie godzinę. Polega na nałożeniu na zęby specjalnego preparatu, którego działanie aktywowane jest pod wpływem światła lampy. Od razu po zakończeniu sesji Pacjent może cieszyć się idealnie białymi zębami, a efekt ten, przy stosowaniu się do zaleceń stomatologa, może utrzymać się nawet do 2 lat.

Zalety wybielania zębów:

 • oszczędność czasu – zaledwie jedna, godzinna sesja w gabinecie stomatologicznym wystarczy, by uzyskać śnieżnobiały uśmiech,
 • długotrwałe efekty – rezultaty wybielania utrzymują się nawet do 2 lat,
 • bezpieczeństwo – w gabinetach Estetika stosujemy profesjonalne lampy renomowanej marki LyDenti, posiadające system filtracji światła, chroniący zęby przed nadwrażliwością i szkodliwym działaniem promieni UV,
 • perfekcyjna biel – wybielanie lampą LyDenti jest w stanie rozjaśnić zęby nawet o 14 odcieni.

Aby zapisać się na wizytę konsultacyjną wystarczy wysłać poniższy formularz lub zadzwonić pod numer: 697 909 022. Nasze recepcjonistki pomogą dobrać najdogodniejszy termin wizyty.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


   
   

  Inlay/Onlay

  By uzyskać świeży i zdrowy wygląd uzębienia, wystarczy czasem wymienić stare, nieestetyczne i widoczne w jamie ustnej wypełnienia na nowe. Nowoczesne metody są znacznie bardziej trwałe i odporne na ścieranie niż tradycyjne plomby, a ponadto charakteryzują się wysokimi walorami estetycznymi. Doskonałą alternatywą dla dawnych metod wypełniania ubytków stanowią wkłady i nakłady koronowe Inlay/Onlay. W przeciwieństwie do wypełnień kompozytowych są one wykonywane w laboratorium protetycznym na podstawie wycisku uzębienia. To zapewnia maksymalną precyzję wypełnienia i uniemożliwia powstawanie mikroszczelin, co zapobiega nawrotowi próchnicy. Inlay/Onlay są praktycznie niewidoczne w jamie ustnej, dzięki czemu możemy przywrócić doskonały wygląd nawet bardzo zniszczonym zębom. Jest to trwała i skuteczna metoda, która pozwala cieszyć się zdrowiem zębów przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów estetycznych.

  Licówki

  Licówki są jednym z najefektywniejszych sposobów korekcji estetycznych niedoskonałości zębów. To cienkie, porcelanowe płatki, które przykleja się na przednie zęby Pacjenta, nadając mu zupełnie nowy uśmiech. Ta mało inwazyjna metoda pozwala skutecznie zlikwidować diastemę, trwale zamaskować przebarwienia zębów, a także zmienić ich niesatysfakcjonujący kształt. Zabieg polega na delikatnym oszlifowaniu zębów, na których przednią powierzchnię zamocowuje się następnie licówki, wykonane w pracowni protetycznej na podstawie wycisku uzębienia Pacjenta. Doskonale dopasowują się do zębów Pacjenta i gwarantują naturalny wygląd uśmiechu przy zachowaniu pełnej funkcjonalności jamy ustnej.

  Każda metoda leczenia jest indywidualnie dobierana do potrzeb każdego Pacjenta. Najlepszym sposobem na zweryfikowanie swoich oczekiwań jest wizyta konsultacyjna, na której dowiesz się, jaki sposób uzyskania pięknego uśmiechu jest dla Ciebie najlepszy.

  Cennik

  Konsultacje
  Marzysz o pięknym uśmiechu? Zapisz się na konsultację, podczas której lekarz zweryfikuje stan zdrowia Twojej jamy ustnej i dobierze najlepszą metodę leczenia dla Ciebie. Pierwsza wizyta nie zobowiązuje Cię do niczego i to możliwość zweryfikowania swoich potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo otrzymasz wstępny plan leczenia oraz kosztorys.
  Stomatologia estetyczna
  W Estetika najpopularniejszym zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej, który pozwala uzyskać piękny i śnieżnobiały uśmiech jest wybielanie lampą LyDenti. Zabieg wykonywany podczas jednej wizyty i nie ma efektów ubocznych, a po jego przeprowadzeniu niemal natychmiast możesz cieszyć się pięknym, białym uśmiechem. Jeśli chcesz z kolei zmienić kształt, kolor lub długość zęba, rozwiązaniem mogą okazać się licówki.

  Aby zapisać się na wizytę konsultacyjną wystarczy wysłać poniższy formularz lub zadzwonić pod numer: 697 909 022. Nasze recepcjonistki pomogą dobrać najdogodniejszy termin wizyty.

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Temat

   Treść wiadomości


    
    

   [Rich_Web_Tabs id=”6″]