Śnieżnobiały uśmiech na wyciągnięcie ręki

Wiele nieprzespanych nocy. Wstyd. Brak pewności siebie. Wycofanie się z życia towarzyskiego… Wszystko to może być spowodowane przez problemy związane z przebarwieniami zębów. Współczesna stomatologia radzi sobie z tym niezwykle skutecznie. Najczęściej stosowaną metodą jest wybielanie zębów, pozwalające na znaczne rozjaśnienie uzębienia! Nie wahaj się już dłużej i zrób pierwszy krok, który odmieni Twoje życie!

Skąd biorą się przebarwienia na Twoich zębach?

W naszej klinice stomatologicznej zawsze przypominamy, że podstawą utrzymania zębów w zdrowiu jest odpowiednia higiena jamy ustnej. Pomimo stosowania się do tego zalecenia po jakimś czasie być może i tak zobaczysz różnorodne przebarwienia. Okazuje się bowiem, że wiele produktów, które spożywasz, mają wpływ na zmianę koloru Twoich zębów. I tak negatywnie na uzębienie mogą oddziaływać buraki, jagody czy marchewki. W nie najlepszej sytuacji są także osoby, które palą papierosy. Palacze bardzo często narzekają na niezwykle nieestetyczne przebarwienia, które mogą być również pogłębione przez alkohol, np. wino. Może jednak zdarzyć się również tak, iż za zmianę barwy zębów odpowiadać będzie jakaś choroba, np. porfiria wrodzona. Wtedy konieczne jest dokładne rozpoznanie konkretnego problemu, co pozwoli Ci skutecznie poradzić sobie z problemem nieestetycznego wyglądu uzębienia. Pamiętaj również, że zmiana barwy zębów jest zjawiskiem naturalnym, które postępuje wraz z upływem lat. Dzieje się tak, ponieważ szkliwo uzębienia ściera się, co powoduje różne przebarwienia.

Jak możemy spełnić Twoje marzenie o pięknym uśmiechu?

Istnieją różne mity, które powiadają, że usunięcie przebarwień nie wymaga odwiedzenia gabinetu stomatologicznego. Pomimo długotrwałego stosowania domowych metod wielu osobom nie udaje się rozwiązać problemu. Dlatego jeżeli nie jesteś zadowolony z koloru swojego uzębienia, koniecznie powinieneś udać się do profesjonalnego gabinetu stomatologicznego, gdzie zostanie przeprowadzony zabieg wybielania zębów. Pozwala on na rozjaśnienie koloru uzębienia nawet o kilka odcieni! Przekonaj się o tym sam i odwiedź nasz gabinet, w którym spełnimy Twoje marzenie o śnieżnobiałym uśmiechu!
 
 
Wypełnij formularz kontaktowy i zapisz się na konsultacje

  Przepraszamy, lecz w chwili obecnej brak możliwości zapisania się na konsultacje.

  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   
   

  Skorzystaj z wybielania gabinetowego!

  Zrób pierwszy krok i udaj się do gabinetu stomatologicznego, jeżeli nie jesteś zadowolony z koloru swoich zębów. W naszej klinice zaproponujemy Ci kilka rozwiązań, które pozwolą Ci uzyskać efekty, o jakich zawsze marzyłeś. Jedną z takich metod jest wybielanie gabinetowe. Po przeprowadzeniu rozmowy z Tobą, a także wykonaniu wszystkich niezbędnych badań, których celem jest ustalenie zdrowia Twojego uzębienia, zaprosimy Cię na zabieg. Na początku na całe uzębienie nałożymy specjalny preparat wybielający. Jego właściwości są aktywowane przez zimne, niebieskie światło specjalnej lampy Beyond, dzięki czemu możemy uzyskać znakomite efekty. Zabieg wybielania gabinetowego trwa około 1 godziny. Dzięki zastosowaniu tej metody efekty są widoczne od razu po wyjściu z gabinetu stomatologicznego. Być może po zabiegu będziesz odczuwał delikatną nadwrażliwość, lecz znika ona bardzo szybko, przez co w krótkim czasie możesz cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem nawet przez 2 lata!

  Co możesz teraz zrobić?

  Czy wiedziałeś, że uśmiech jest jednym z kluczowych elementów, na jaki zwracamy uwagę podczas pierwszego spotkania? Dlatego nie zwlekaj, jeżeli borykasz się z problemem nieestetycznych przebarwień uzębienia i umów się na wizytę konsultacyjną. Pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu! Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer +48 697 909 022.

   

  Najnowsze wpisy

  Archiwum wpisów

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek
  9:00-20:00