Gaz rozweselający

Leczenie z wykorzystaniem gazu rozweselającego w Estetika Łódź

Gaz rozweselający to jeden ze skuteczniejszych sposobów na zmniejszanie stresu związanego z wizytą u dentysty. Jest wykorzystywany standardowo w naszej klinice. Gaz rozweselający pozwala na znaczne rozluźnienie pacjenta w trakcie trwania wizyty, jednocześnie zwiększając jego komfort. Często ułatwia leczenie u pacjentów, którzy borykają się z dentofobią.

Gaz rozweselający jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany zarówno podczas leczenia dzieci i dorosłych pacjentów.

Jak działa gaz rozweselający?

Gaz rozweselający jest wdychany przez maseczkę i wprowadza pacjenta w stan rozluźnienia. Jego działanie może przypominać seans hipnotyczny lub sen na jawie. Gaz rozweselający jest całkowicie bezpieczny i może być stosowany podczas każdej wizyty pacjenta w gabinecie stomatologicznym.

Twoje dziecko już miało gaz rozweselający?

Podczas pierwszorazowego kontaktu z pacjentami, którzy zgłaszają się do naszego gabinetu ze swoimi dziećmi słyszymy – „moje dziecko już miało podawany gaz rozweselający i nic to nie dało”. Taka sytuacja może mieć miejsce, jednak często wynika z mniejszej biegłości operatora, który podaje gaz rozweselający pacjentowi.

Leczenie z wykorzystaniem gazu rozweselającego w Estetika Łódź

W Estetika wykorzystujemy gaz rozweselający już od ponad 12 lat i niejednokrotnie pomaga nam na przeleczenie również tych pacjentów, którzy borykają się z dentofobią.

 

 

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00