Przed pierwszą wizytą

Bardzo dobrze wiemy, że wielu Pacjentów waha się przed podjęciem leczenia stomatologicznego. Obawy te często są wynikiem przykrych doświadczeń z przeszłości. Staramy się walczyć z wszelkimi lękami, które mogą pojawiać się przed wizytą w gabinecie stomatologicznym, dlatego jednym z naszych głównych celów jest edukacja Pacjentów. Przekazujemy wiedzę w sposób niezwykle przejrzysty, aby skutecznie rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie mogą się pojawić. W ten sposób sprawiamy, że pierwsza wizyta w naszej klinice, która jest początkiem drogi do nowego uśmiechu, jest niezwykle komfortowa. Piękne i zdrowe uzębienie jest na wyciągnięcie ręki, konieczne jest tylko wykonanie pierwszego kroku!

Umówienie się na wizytę

Wybór gabinetu stomatologicznego jest niezwykle ważny. To właśnie od tej decyzji zależy, czy leczenie będzie przebiegało komfortowo. W Estetice dbamy o to, aby każda chwila spędzona w naszej klinice była niezwykle przyjemna. Aby się o tym przekonać, wystarczy zadzwonić pod numer +48 697 909 022 albo wypełnić formularz. Dzięki niemu nasze recepcjonistki mogą się skontaktować z Pacjentem w celu umówienia pierwszej wizyty. Dzień przed wizytą otrzymuje wiadomość sms z przypomnieniem o konsultacji. Proszony jest też wtedy o potwierdzenie swojego przybycia.

W dniu wizyty zaleca się, aby Pacjent pojawił się w naszej klinice 15 minut przed umówioną konsultacją. Dzięki temu można bez pośpiechu wypełnić dokumentację, która jest niezbędna do rozpoczęcia leczenia w Estetice.

Wypełnij formularz kontaktowy i zapisz się na konsultacje

  Przepraszamy, lecz w chwili obecnej brak możliwości zapisania się na konsultacje.

  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   
   

  Konsultacja

  Pierwszym etapem jest wykonanie wszystkich niezbędnych zdjęć. Pacjenci, którzy posiadają swoje zdjęcie RTG wykonane nie wcześniej niż rok przed wizytą, proszeni są o jego zabranie. W ten sposób wizyta zostaje znacząco przyspieszona. Kolejnym etapem jest konsultacja z lekarzem. Stomatolog przeprowadza dokładny wywiad, dzięki czemu może zaproponować najlepsze rozwiązania. Ponadto Pacjent może podzielić się swoimi wszystkimi wątpliwościami i zadać nurtujące pytania, na które lekarz chętnie odpowie. Wszystko to pozwala na przygotowanie wstępnego planu leczenia oraz kosztorysu. W ten sposób Pacjent od samego początku ma świadomość tego, jak przebiega całe leczenie.

   

  Zobacz sam, jak skuteczna może być współczesna stomatologia!

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii całkowicie odmieniło oblicze współczesnej stomatologii. Obecnie wszystkie zabiegi są całkowicie bezbolesne, co stało się możliwe dzięki komputerowemu znieczuleniu The Wand. Jednak niezwykle ważne jest również wieloletnie doświadczenie stomatologów, których wiedza i umiejętności sprawiają, że marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu jest na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się sam, jak odmienić się może Twoje życie po wizycie w Estetice! Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer 697 909 022 

   

  Najnowsze wpisy

  Archiwum wpisów

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek
  9:00-20:00