Proteza na implantach

Stosowane dawniej protezy powoli odchodzą w zapomnienie. Zastępują je nowoczesne rozwiązania implantologiczne i protetyczne, nieporównywalnie lepsze od dawnych metod leczenia braków zębowych. Pacjenci korzystające z protez zębowych mocowanych na implantach mogą zapomnieć o unikaniu twardszych posiłków czy obawie przed wypadającą protezą podczas śmiechu czy kichania.

Jeśli zatem używasz protezy ruchomej, a korzystanie z niej staje się uciążliwe, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie mogą okazać się protezy mocowane na implantach. Dzięki nim odzyskasz uśmiech, który pod względem estetycznym nie będzie różnił się do piękna naturalnych zębów.

 

Jak proteza na implantach może zmienić Twoje życie?

Pacjenci, którzy zdecydowali się na założenie protezy na implantach, zgodnie twierdzą, że odmieniła ona ich życie na lepsze. Zalety tego rozwiązania można wymieniać bez końca. Walory estetyczne są tak wysokie, że praca protetyczna do złudzenia przypomina naturalne uzębienie. Jednak to nie wszystkie korzyści, jakie daje ta metoda leczenia. Przede wszystkim proteza na implantach przywraca pełną funkcjonalność jamie ustnej. Dzięki niej możesz znów jeść wszystkie ulubione potrawy, a dokładne pogryzienie nawet twardych produktów nie będzie już sprawiało problemu. Ma to duże znaczenie także dla zdrowia Twojego układu trawiennego.

Protezy na implantach pozwolą Ci odzyskać pewność siebie, wynikającą z posiadania pięknego i zdrowego uśmiechu, a dzięki temu powrócisz do dawnego życia towarzyskiego. 

Ogromnym atutem protez na implantach jest również komfort ich użytkowania. Jest to rozwiązanie stałe, co oznacza, że nie musisz obawiać się, że proteza przemieści się lub wypadnie podczas codziennych czynności, takich jak mówienie, śmianie się czy kichanie. Trwałe zamocowanie eliminuje również dyskomfort, spowodowany koniecznością zdejmowania protezy na czas snu (w przypadku rozwiązań ruchomych jest to wymagane ze względu na ryzyko zadławienia).

 

Dożywotnie i skuteczne rozwiązanie


Prawidłowo wykonane leczenie daje niemal 100% gwarancję powodzenia. Implantologia to doskonale rozwinięta dziedzina stomatologii, która zapewnia trwałe i w pełni satysfakcjonujące rezultaty. Przy prawidłowym stosowaniu się do zaleceń lekarza i odbywaniu regularnych wizyt kontrolnych wprowadzone implanty mogą służyć Ci nawet dożywotnio.

 

Aby zapisać się na bezpłatną wizytę konsultacyjną wystarczy wysłać poniższy formularz lub zadzwonić pod numer: +48 697 909 022. Nasze recepcjonistki pomogą dobrać najdogodniejszy termin wizyty.

  Przepraszamy, lecz w chwili obecnej brak możliwości zapisania się na konsultacje.

  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   

  Popraw swoją wymowę

  Czy wiesz, że braki w uzębieniu i ruchome protezy powodują, że Twoja mowa staje się mniej wyraźna? Dzieje się tak, ponieważ język podczas mówienia opiera się na zębach, których brak lub nienaturalne ułożenie powoduje wady wymowy. Chociaż problem na początku może być niezauważany, to z czasem zła dykcja i seplenienie będzie się nasilać. Zwrócisz na to uwagę, gdy Twoi znajomi podczas rozmowy coraz częściej będą prosić Cię o powtórzenie zdania czy słowa. Protezy na implantach skutecznie eliminują ten problem, dzięki czemu bardzo prawdopodobne jest, że po leczeniu zaczniesz mówić dużo wyraźniej, co zauważysz nie tylko Ty, ale także Twoi bliscy.

   

  Co możesz teraz zrobić?

  Zapisz się na bezpłatną konsultację, podczas której dowiesz się, czy protezy na implantach są rozwiązaniem dla Ciebie. Możesz to zrobić TUTAJ lub dzwoniąc pod numer +48 697 909 022.

   

  Najnowsze wpisy

  Archiwum wpisów

  Godziny otwarcia

  poniedziałek, środa
  9:00-20:00
  wtorek, czwartek, piątek
  9:00-15:00