Prace rekonstukcyjne

Ścierasz zęby, Twoje uzębienie jest niepełne, a może borykasz się z większymi brakami zębowymi? Skorzystaj z leczenia podczas którego przeprowadzimy prace rekonstrukcyjne Twojego uśmiechu.

Konsultacja na początek

W Estetika cenimy czas naszych Pacjentów. Dodatkowo wiemy, jak ważne jest nabranie zaufania do kliniki, w której Pacjent chce podjąć leczenie stomatologiczne. Dlatego każdy, kto pierwszy raz przychodzi do naszego gabinetu, zapisywany jest na konsultację.

Podczas takiej wizyty lekarz weryfikuje stan zdrowia zębów Pacjenta i na podstawie przeprowadzonej diagnostyki dobiera najlepszą metodę leczenia, przygotowuje plan leczenia oraz kosztorys. Dzięki temu nie tylko wiesz, jak będzie przebiegać Twoje leczenie, ale też będziesz w pełni świadomy, z jakimi kosztami się wiąże.

Aby zapisać się na konsultację wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz z tej strony lub zadzwonisz do nas pod nr tel.: +48 697 909 022. Nasze recepcjonistki dobiorą dogodny termin wizyty do Twoich potrzeb.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

   

  Najważniejsza jest diagnoza problemu

  Przede wszystkim, aby lekarz mógł stworzyć plan leczenia indywidualnie przygotowany dla pacjenta, wcześniej należy przeprowadzić dokładną diagnostykę. W Estetika pracujemy w oparciu o filozofię stomatologii kompleksowej. To oznacza, że wszystkie czynności związane z leczeniem pacjenta są wykonywane w naszej klinice, a dodatkowo zajmujemy się pacjentem kompleksowo, a nie tylko rozwiązujemy pojedynczy problem.

  Dokładna diagnostyka stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta pozwoli na precyzyjne dobranie najlepszej metody leczenia i opracowanie planu leczenia.

  Na kompleksową diagnostykę jamy ustnej pacjenta w naszej klinice składa się między innymi:

  – wykonanie zdjęć RTG
  – wykonanie zdjęć fotograficznych twarzy i zębów pacjenta,
  – wykonanie badania prof. Gerbera – kluczowego w podjęciu prawidłowego leczenia stomatologicznego,
  – zeskanowanie jamy ustnej pacjenta przy pomocy skanerów wewnątrzustnych – dzięki temu unikamy stosowania między innymi tradycyjnej masy wyciskowej.

  Na podstawie zebranych informacji i materiałów nasz zespół ekspertów dobiera indywidualnie do pacjenta najlepszą metodę leczenia, która gwarantuje osiągnięcie zadowalających efektów. Dzięki temu pacjent będzie mógł cieszyć się zdrowymi zębami przez lata.

   

  Dlaczego warto wykonać zabiegi rekonstrukcyjne w naszej klinice?

  W Estetika wychodzimy z założenia, że na pełny sukces leczenia składa się wiele czynników. Pierwszym z nich i jednym z najważniejszych jest bez wątpienia zespół ekspertów. W Estetika współpracujemy z lekarzami zajmującymi się wąskimi dziedzinami stomatologii. Dzięki temu do każdego pacjenta możemy podejść kompleksowo.

  Drugim równie ważnym czynnikiem, który ma znaczący wpływ na jakość leczenia stomatologicznego jest doświadczenie. W Estetika już od ponad 20 lat leczymy całe rodziny, dbając nie tylko o ich zęby, ale całą jamę ustną. To właśnie połączenie doświadczenia i szerokiej gamy usług z których mogą skorzystać nasi pacjenci wraz z nowoczesną technologią gwarantuje piękny uśmiech naszym pacjentom, którym mogą cieszyć się przez lata.

   

  Dlaczego warto odbudować uzębienie?

  Zdrowie zębów ma wpływ nie tylko na estetykę, ale również na cały organizm człowieka. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o swoje zęby kompleksowo. Precyzyjna rekonstrukcja uzębienia pozwala na:

  • przywrócenie zębom prawidłowej funkcjonalności – dzięki temu pacjent ma możliwość spożywania jedzenia, które lubi, ale również prawidłowego przeżuwania pokarmów,
  • odzyskanie pięknego uśmiechu – dokładnie przeprowadzona rekonstrukcja uzębienia pacjenta pozwala na przywrócenie pięknego uśmiechu, co przekłada się również na pewność siebie pacjenta,
  • pozbycie się ubytków mogących mieć poważne konsekwencje w przyszłości – dzięki podjętemu leczeniu stomatologicznemu, możemy uratować lub odbudować nawet te zęby pacjenta, które niegdyś były skazane na usunięcie,
  • komfort psychiczny wynikający ze świadomości posiadania zdrowych i pięknych zębów – wszyscy wiemy, że piękny uśmiech zmienia wszystko i znacznie ułatwia życie. Dzięki rekonstrukcji uzębienia nasi pacjenci zmieniają swoje życie na lepsze.

  Wypełnij i wyślij formularz, aby zapisać się na w naszej klinice, podczas której przedstawimy Ci plan leczenia oraz dowiesz się jaka jest jego przewidywana cena. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin wizyty do Twoich potrzeb.

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Adres email (wymagane)

   Temat

   Treść wiadomości