Poznaj moc komputerowego znieczulenia

Obawiasz się, że leczenie stomatologiczne jest bolesne? Sama myśl o strzykawce przyprawia Cię o dreszcze? Na szczęście współczesna stomatologia całkowicie odmieniła swoje oblicze, przez co obawy te są całkowicie bezzasadne. W profesjonalnych klinikach stomatologicznych standardem jest korzystanie z nowoczesnego znieczulenia komputerowego. Przekonaj się sam, jak ,,czarodziejska różdżka” sprawia, że każde leczenie jest całkowicie bezbolesne!

Bez stresu i złych wspomnień!

Gabinet stomatologiczny może budzić wiele negatywnych skojarzeń. Projektanci komputerowego znieczulenia The Wand mieli tego pełną świadomość, dlatego przygotowane przez nich urządzenie cechuje się przyjaznym wyglądem. W tym rozwiązaniu strzykawka została zastąpiona przez aplikator, który swoim kształtem przypomina czarodziejską różdżkę. Dzięki temu całkowicie minimalizowany jest stres przed zabiegiem, ponieważ nie pojawiają się negatywne skojarzenia, jakie przywodzić może tradycyjna forma znieczulenia.

 

Jak wygląda znieczulenie przy wykorzystaniu The Wand?

We współczesnej stomatologii niezwykle dużą wagę przykłada się do tego, aby całe leczenie było niezwykle komfortowe. Rozwiązania zastosowane w tej metodzie spełniają bez wątpienia te wymagania. Tradycyjne znieczulenie wiązało się z uczuciem dyskomfortu podczas jego podawania. Przy wykorzystaniu The Wand lekarz przed zabiegiem przykłada do znieczulanego miejsca aplikator. W tym miejscu wytwarza się specjalny płaszcz anemizacyjny, który sprawia, że nie jest odczuwany żaden dyskomfort. Ponadto warto zwrócić uwagę, że za podawanie znieczulenia odpowiada mikroprocesor, dzięki czemu dostarczana jest tylko minimalna potrzebna ilość środka. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nie jest odczuwane uczucie rozpierania tkanek, jak ma to miejsce przy tradycyjnej metodzie.
 
 
Wypełnij formularz kontaktowy i zapisz się na konsultacje

  Przepraszamy, lecz w chwili obecnej brak możliwości zapisania się na konsultacje.

  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   
   

  Pełne bezpieczeństwo!

  Jeżeli wcześniej nie słyszałeś o komputerowym znieczuleniu The Wand, zapewne zastanawiasz się, czy jest one w pełni bezpieczne. W tej nowoczesnej technologii zastosowano rozwiązania, które w żaden sposób nie mają negatywnego wpływu dla organizm. W dużej mierze odpowiedzialny jest za to specjalny mikroprocesor, który dostarcza minimalną potrzebną ilość znieczulenia, przez co wykorzystanie The Wand jest w pełni bezpieczne.

   

  Szeroki uśmiech od razu po zabiegu!

  Tradycyjne znieczulenie sprawia, że twarz po zabiegu jest odrętwiała, co znacznie zmniejszało komfort całego leczenia. Zastosowanie nowoczesnego znieczulenia komputerowego The Wand całkowicie likwiduje ten problem. Oznacza to, że po wykonanym zabiegu możesz wyjść z gabinetu stomatologicznego i szeroko się uśmiechnąć. Przekonaj się sam i odwiedź naszą klinikę!

   

  Co możesz teraz zrobić?

  Rozwój współczesnej stomatologii sprawił, że obecnie każde leczenie jest całkowicie bezbolesne i bezstresowe. Niezwykle duża w tym zasługa wykorzystania nowoczesnego znieczulenia The Wand. To właśnie dzięki niemu wszystkie zabiegi są całkowicie komfortowe. Aby umówić się na wizytę, wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer +48 697 909 022.

   

  Najnowsze wpisy

  Archiwum wpisów

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek
  9:00-20:00