Piękne zęby ułatwiają życie!

Uśmiech zmienia wszystko.
Ułatwia nawiązywanie relacji, jest wyrazem empatii
do drugiej osoby. Dodatkowo to doskonały sposób na wywołanie pozytywnych emocji u rozmówcy i świetnie buduje wizerunek.

Wszyscy chcemy mieć piękne i zdrowe zęby, jednak czasami się zdarza, że pacjent nie jest zadowolony ze swojego uśmiechu. W Estetika od 20 lat podchodzimy do leczenia kompleksowo.

Na terenie kliniki znajduje się centrum diagnostyczne,
5 gabinetów, a każdy pacjent przed podjęciem leczenia ma przeprowadzane badanie prof. Gerbera.

Dzięki temu nie rozwiązujemy pojedynczych
problemów z zębami, ale docieramy do ich źródła
i leczymy całościowo.

Twój zaufany dentysta w Łodzi!

Estetika to nowoczesne gabinety stomatologiczne w Łodzi z 20-letnim doświadczeniem. Najlepsze rezultaty leczenia zapewnia nam filozofia kompleksowego leczenia. Zawsze podchodzimy do Pacjentów w sposób holistyczny, a każde leczenie rozpoczynamy od przeprowadzenia badania profesora Gerbera. Dzięki temu nie skupiamy się tylko na pojedynczych problemach z zębami, ale docieramy do ich źródła, rozwiązując je całościowo.

Zaplanowanie leczenia w optymalny sposób umożliwia nam również posiadanie własnego centrum diagnostycznego, znajdującego się na terenie naszej kliniki. Możliwość wykonania tomografii komputerowej lub zdjęć RTG w naszej placówce oszczędza mnóstwo cennego czasu naszych Pacjentów.

Oferujemy bogaty wachlarz usług dentystycznych w optymalnych cenach. Zabiegi zawsze realizujemy w bezbolesny sposób, przy użyciu nowoczesnych znieczuleń. Posiadamy nowoczesne rodzaje ograniczania stresu i bólu podczas wizyt, takie jak technologia znieczulenia The Wand czy gaz rozweselający. Jeśli marzysz o zdrowym i pięknym uśmiechu i chcesz go osiągnąć w maksymalnie komfortowych warunkach, już dziś umów się na pierwszą wizytę.


Ten szwajcarski naukowiec pracujący na Uniwersytecie Medycznym w Zurychu przez lata badał zjawiska zachodzące w stawach skroniowo-żuchwowych oraz zależności zachodzące między tymi stawami a mięśniami i zębami.

Efektem jego pracy było stworzenie kompletnego systemu.
Systemu który umożliwia tworzenie nie tylko pięknych zębów lecz również takich które funkcjonują w sposób doskonały nie niszcząc się wzajemnie.
Doskonała synchronizacja pracy stawów, mięśni i zębów, którą uzyskujemy stosując założenia filozofii prof. Gerbera staje się gwarantem długoletniego, bezawaryjnego funkcjonowania naszych zębów