Nowoczesne leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe nie cieszy się zbyt dobrą sławą. W przeszłości zabieg ten był bardzo długi, bolesny i na domiar złego wymagał zatruwania zęba. W świadomości wielu osób ten obraz w ogóle się nie zmienił, przez co decyzja o leczeniu jest odkładana, a to z kolei prowadzi do poważnych zmian w jamie ustnej. Oblicze zabiegu endodontycznego zostało odmienione dzięki wykorzystaniu mikroskopu stomatologicznego. Współczesne leczenie kanałowe może odbyć się podczas jednej wizyty, całkowicie bezboleśnie i to bez konieczności zatruwania zęba! Przekonaj się o tym sam i odwiedź profesjonalną klinikę stomatologiczną.

Leczenie kanałowe dzisiaj!

Zabieg endodontyczny wykonywany jest w przypadku, kiedy doszło do zapalenia miazgi zęba. Współcześnie podczas leczenia kanałowego wykorzystywane są nowoczesne mikroskopy, które pozwalają na nawet 25-krotne przybliżenie. Są one nieocenioną pomocą w trakcie wykonywania zabiegu endodontycznego, ponieważ to dzięki nim możliwe jest uzyskanie dokładnego obrazu chorych tkanek. Dla lekarza jest to ogromna pomoc, przez co możliwe jest precyzyjne oczyszczenie wszystkich kanałów, co tym samym bardzo mocno podnosi skuteczność leczenia kanałowego. Ostatnim etapem podczas zabiegu jest szczelne wypełnienie oczyszczonych kanałów za pomocą gutaperki.

Mikroskop odmienił oblicze leczenia kanałowego!

Współczesne mikroskopy stomatologiczne pozwalają na nawet 25-krotne przybliżenie. Jest to nieoceniona pomoc dla lekarza, który może precyzyjnie oczyścić wszystkie kanały. Współcześnie całe leczenie kanałowe odbywa się zazwyczaj w trakcie jednej wizyty bez konieczności zatruwania zęba. Ponadto zastosowanie nowoczesnych mikroskopów znacząco zmniejsza ryzyko konieczności przeprowadzenia ponownego zabiegu endodontycznego w przyszłości. Warto również podkreślić, że współczesne leczenie kanałowe jest całkowicie bezbolesne. Dlatego nie obawiaj się dłużej tego zabiegu i zrób pierwszy krok, dzięki któremu możesz uratować swój ząb!
 
 
Wypełnij formularz kontaktowy i zapisz się na konsultacje

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


   
   

  Dlaczego tak ważne jest poddanie się leczeniu kanałowemu?

  Zapalenie miazgi zęba jest niezwykle bolesnym i dokuczliwym problemem. Przeprowadzenie leczenia kanałowego może uwolnić Cię od tych wszystkich dolegliwości. Jednak co jest niezwykle ważne to fakt, że zabieg endodontyczny pozwala na uratowanie chorego uzębienia. Dlaczego to takie istotne? Utrata nawet jednego zęba zaburza naturalną sytuację w jamie ustnej, co prowadzi do wielu problemów. Pogorszeniu ulega estetyka uzębienia, a także pojawiają się wtedy trudności ze spożywaniem pokarmów. To z kolei powoduje, że odczuwany jest wstyd przed uśmiechaniem się, a tym samym komfort psychiczny jest zachwiany. Warto również wspomnieć, że nawet pojedyncza luka prowadzi do zaniku kości, co może powodować poważne problemy w przyszłości. Po co narażać się na te wszystkie nieprzyjemności? Przełam się i odwiedź profesjonalny gabinet stomatologiczny, w którym przeprowadzone zostanie leczenie kanałowe w jeden dzień!

  Co możesz teraz zrobić?

  Współczesny rozwój stomatologii pozwolił na znaczne odmienienie oblicza leczenia kanałowego. Nie obawiaj się już dłużej. Długotrwały i bolesny zabieg endodontyczny to zamierzchła przeszłość. Przekonaj się o tym sam! Aby umówić się na bezpłatne konsultacje, wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer +48 697 909 022.