Krzywe zęby

Mimo, że krzywe zęby przez pacjentów często są postrzegane jako problem estetyczny, niepodejmowanie ich leczenia może skutkować znacznie gorszymi konsekwencjami niż tylko zaburzona estetyka jamy ustnej i twarzy pacjenta.

Co należy podkreślić. Krzywe zęby mogą być przyczyną powstawania wad ortodontycznych wymagających leczenia przy użyciu aparatu na zęby. Dodatkowo zaburzają fizjologię ruchów żuchwy, doprowadzając niejednokrotnie do zniszczenia. Ponadto krzywe zęby mogą uszkadzać stawy skroniowo-żuchwowe, mogą przyczyniać się do powstawania zaburzeń mięśniowych.

Przekrzywione zęby mogą również prowadzić do bólów głowy, zębów i innych objawów pozornie nie związanych z jamą ustną.

Jak możemy Ci pomóc?

W Estetika każde leczenie zawsze rozpoczynamy od konsultacji. Podczas pierwszej wizyty, która nie zobowiązuje Cię do niczego porozmawiasz z lekarzem o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a ten przeprowadzi dokładną analizę stanu zdrowia Twojej jamy ustnej.

Jeśli lekarz stwierdzi, że potrzebnej jest leczenie otrzymasz dokładny jego plan wraz z kosztorysem. Dzięki temu masz pewność nie tylko ile będzie trwało Twoje leczenie, ale również z jakim kosztem się ono wiążę.

Najczęstszym rozwiązaniem problemu krzywych zębów jest konieczność podjęcia leczenia ortodontycznego lub protetycznego. W zależności od stanu jamy ustnej, może zostać Tobie zaproponowany aparat na zęby lub zabieg, który spowoduje, że rozwiążemy kompleksowo i w bezpiecznych warunkach Twój problem.

Nowoczesne rozwiązania w Estetika

W naszym ośrodku zawsze stawiamy na maksymalny komfort, bezpieczeństwo i przewidywalność leczenia. Dlatego nasz cały zespół ekspertów mimo ponad 20 letniego doświadczenia, stale się rozwija uczestnicząc w licznych międzynarodowych szkoleniach, warsztatach i kursach. W połączeniu z wyposażeniem naszej kliniki w sprzęt z najwyższej półki, daje nam to możliwość dokładnego zaplanowania Twojego leczenia nie tylko tak, aby rozwiązać pojedynczy problem, ale pozbyć się jego źródła. Takie podejście gwarantuje długotrwały efekt leczenia stomatologicznego.