Jeden ząb jest szary

Jeden lub więcej Twoich zębów jest szarych? Nie podoba Ci się wygląd Twojego uśmiechu? Twoje zęby są mało estetyczne?

Często zgłaszają się do nas pacjenci z takim problemem szukając najlepszego sposobu jego rozwiązania. Ponad 20 letnie doświadczenie pozwala nam na dokładne zdiagnozowanie przyczyny i dobranie najlepszej metody leczenia do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Dlaczego Twój ząb jest szary?

Najczęściej powodem takiego stanu jest leczenie kanałowe (endodontyczne) przeprowadzane kilka lat temu, nieszczelna plomba lub uraz zęba. Na skutek nieskutecznie przeprowadzonego leczenia, lub z powodu upływu lat ząb może zmienić barwę na szarą, a w efekcie jest konieczne przeprowadzenie jego ponownego leczenia.

Jak możemy Ci pomóc?

Najczęstszym i skutecznym sposobem poprawienia koloru Twojego zęba jest zastosowanie procedury wewnętrznego wybielania. W większości przypadków pozwala ona na całkowite wyeliminowanie problemu. Dodatkowo lekarz może zlecić również przeprowadzenie zabiegów higienizacyjnych, które też znacznie poprawiają wygląd Twoich zębów.

Profesjonalna higienizacja powinna być przeprowadzana średnio co 6 miesięcy niezależnie od stanu Twojej jamy ustnej. Całość trwa do 1,5 godziny, a procedura jest bezbolesna.

Od czego zaczynamy?

W naszej klinice zawsze rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji. Pierwsza bezpłatna wizyta nie zobowiązuje Cię do niczego, a jest doskonałym sposobem na zweryfikowanie swoich potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo podczas pierwszej, bezpłatnej wizyty lekarz dokładnie zweryfikuje stan Twojego uzębienia i dobierze indywidualną metodę leczenia do Twoich potrzeb. Podczas tej wizyty otrzymasz również plan leczenia i kosztorys, dzięki czemu będziesz wiedział, jak długo będzie trwało Twoje leczenie oraz ile będzie kosztowało.

Aby zapisać się na bezpłatną konsultację, wyślij formularz z tej strony lub zadzwoń pod numer telefonu +48 42 634 00 03. Nasze recepcjonistki pozwolą dobrać dogodny termin bezpłatnej wizyty.

 

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00