Gdy wstydzisz się uśmiechać…

Szczęście lubi odwzajemniać uśmiech – te słowa polskiego poety niosą wyjątkowe przesłanie o tym, jak wielki wpływ ma uśmiech na całe nasze życie. Uśmiechając się sprawiasz, że świat wokół Ciebie staje się piękniejszy, a ludzie czują się lepiej. To pierwszy krok do otwarcia się na innych i pogłębienia relacji międzyludzkich. Dzieląc się uśmiechem – mnożysz radość. Dając uśmiech- zyskujesz. Ta najpiękniejsza ozdoba może naprawdę wzbogacić Twoje życie i sprawić, że nabierze ono barw.

Czasem jednak zdarza się, że coś uniemożliwia nam swobodne uśmiechanie się. Drobny defekt związany z uzębieniem może zniechęcić do pokazywania zębów w szerokim uśmiechu. Znasz to uczucie, gdy w sytuacji towarzyskiej nie możesz się odprężyć, bo masz wrażenie, że każdy zwraca uwagę na Twoje zęby? Tęsknisz za spontanicznym śmiechem i głośną, swobodną rozmową? Nie jesteś skazany na zakrywanie ust dłonią lub odwracanie głowy. Marzenia o idealnych zębach są bliżej niż myślisz. Jeśli czytasz te słowa – już zrobiłeś pierwszy krok, by po nie sięgnąć.

 

Nowoczesna stomatologia w walce o wymarzony uśmiech

Na początku zastanów się, co konkretnie sprawia, że wygląd Twoich zębów nie jest dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący. Czy powodem jest ich barwa, kształt? A może krępuje Cię posiadanie braków w uzębieniu? Możesz odetchnąć z ulgą. Każdy z tych problemów jest możliwy do rozwiązania przez współczesną stomatologię. Jesteśmy w stanie nawet wyleczyć bezzębie tak, by efekt końcowy nie różnił się od posiadania naturalnego uzębienia, zarówno pod względem estetycznym, jaki funkcjonalnym.

Gdy przemyślisz, jakie są Twoje oczekiwania względem leczenia stomatologicznego, najlepszym sposobem, aby je zweryfikować, będzie udanie się na pierwszą wizytę, na której opowiesz dentyście o wszystkich Twoich problemach. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na to, co powoduje, że wstydzisz się uśmiechać. Opowiedz także o tym, jak wyobrażasz sobie ostateczny efekt. Specjalista uwzględni te wszystkie informacje, tworząc kompleksowy plan leczenia, z którym zapoznasz się jeszcze podczas tej samej wizyty. Oczywiście zostanie on opracowany na podstawie profesjonalnych badań diagnostycznych, m.in. zdjęć RTG i tomografii komputerowej. Tak precyzyjna diagnostyka pozwoli na osiągnięcie pożądanych efektów w optymalnym czasie.

 

Aby zapisać się na bezpłatną wizytę konsultacyjną wystarczy wysłać poniższy formularz lub zadzwonić pod numer: 697 909 022. Nasze recepcjonistki pomogą dobrać najdogodniejszy termin wizyty.

  Przepraszamy, lecz w chwili obecnej brak możliwości zapisania się na konsultacje.

  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

   

  Jeśli zaakceptujesz wszystkie elementy przedstawionego planu – kolejnym krokiem będzie już leczenie zasadnicze, które będzie zależne od Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeżeli Twoje zęby są zdrowe, ale nie jesteś zadowolony z ich koloru – rozwiązaniem jest prosty i bezpieczny dla szkliwa zabieg wybielania, który pozwoli Ci uzyskać hollywoodzki uśmiech. Gdy Twoim problemem są ubytki w uzębieniu, najlepiej zdecydować się na leczenie implantologiczne, które jest inwestycją w zdrowie Twojej jamy ustnej na całe życie. Polega ono na wszczepieniu w miejsce brakujących zębów specjalnego, kilkumilimetrowego elementu, wykonanego z biokompatybilnego materiału, którego zadaniem jest skuteczne i trwałe zastępowanie korzenia utraconego zęba. Jest to implant, na którym będzie można na stałe zamocować pracę protetyczną, imitującą naturalne uzębienie. W ten sposób można uzupełnić pojedynczy brak zęba, kilka ubytków a także wyleczyć bezzębie. Jest to wiec uniwersalne rozwiązanie, które umożliwi Ci powrót do normalnego funkcjonowania. Jeżeli natomiast Twoje przednie zęby mają niesatysfakcjonujący kształt, są nierówne, występuje pomiędzy nimi szpara albo pojawiły się na nich silne przebarwienia – metodą, która trwale przywróci im idealny wygląd i blask jest założenie licówek. To cienkie porcelanowe płatki, które umieszcza się na stałe na przednich zębach. Dzięki nim uśmiech już zawsze będzie wyglądał zachwycająco.

   

  Co możesz teraz zrobić?

  Nie pozwól, żeby problemy związane z estetyką uzębienia negatywnie wpływały na Twoje życie. Jeśli niesatysfakcjonujący wygląd zębów sprawia, że wstydzisz się uśmiechać, tracisz pewność siebie, unikasz spotkań ze znajomymi – to najwyższy czas, by dać sobie drugą szansę. Nowoczesna stomatologia zna sposoby, dzięki którym uśmiech powróci na Twoją twarz. Musisz tylko zdecydować się na podjęcie działań.

  Nasz zespół ekspertów charakteryzuje się walecznością i determinacją. Jesteśmy niezłomni w walce o Twoje marzenia. Przyjdź do nas, by razem osiągnąć upragnione rezultaty. Już dziś umów się na bezpłatną konsultację, podczas której dowiesz się, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najodpowiedniejsze. Możesz to zrobić wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer  697 909 022.

   

  Najnowsze wpisy

  Archiwum wpisów

  Godziny otwarcia

  poniedziałek, środa
  9:00-20:00
  wtorek, czwartek, piątek
  9:00-15:00