Finansowanie leczenia

Chcesz podjąć leczenie stomatologiczne w Estetika, ale nie wiesz z jakimi kosztami się ono wiąże? Przyjdź na konsultację z naszym ekspertem, podczas której poznasz plan leczenia oraz jego wstępny kosztorys.

Co dalej? Jeśli zdecydujesz się na leczenie możesz wybrać spośród kilku możliwości finansowania leczenia jakie oferujemy. W Estetika to nie tylko płatności kartą i gotówką. Możesz u nas skorzystać z usług MediRaty, które umożliwiają Ci kredytowanie leczenia w korzystnych dla Ciebie warunkach.

Finansowanie leczenia z MediRaty, to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci na skorzystanie z wysokiej jakości leczenia stomatologicznego. Wszystkie procedury są skrócone do minimum, a cały proces odbywa się praktycznie od ręki.

Wygodna płatność kartą lub gotówką.

W naszej klinice oferujemy wiele możliwości regulowania płatności. Nasi pacjenci chętnie dokonują płatności gotówką, a osoby, które używają karty kredytowej, mogą skorzystać z przenośnych terminali i dokonać opłaty przy jej użyciu.

Zapomniałeś portfela? Dokonaj płatności przelewem.

Każdemu z nas zdarza się zapomnieć portfela, w Estetika w wyjątkowych sytuacjach możesz dokonać płatności przelewem na nasze konto.

Rozłóż płatność na raty

MediRaty to wyjątkowe udogodnienie dla Pacjenta, które umożliwia wygodne rozłożenie finansowania leczenia na raty, bez jakichkolwiek odsetek. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę, gdzie uzyskasz wszelkich niezbędnych informacji dotyczących leczenia z finansowaniem w MediRaty.

www.mediraty.pl

Co zrobić, aby uzyskać kredytowanie?

1. Umów się na konsultację na której poznasz plan oraz koszt leczenia

2. Zdecyduj czy chcesz rozpocząć leczenie. Jeśli tak, poznaj warunki kredytowania.

3. Złóż wniosek o kredytowanie leczenia w naszej recepcji. My we wszystkim Ci pomożemy.


Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na konsultację

    My też nie lubimy spamu

    Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


    Godziny otwarcia

    poniedziałek-piątek
    9:00-20:00