Estetyczny uśmiech bez wyrzeczeń – czy to możliwe?

Daleko idący rozwój stomatologii i jej działów sprawił, że Pacjent może uzyskać wymarzony uśmiech zaledwie w kilka godzin. Nowoczesne rozwiązania kładą kres kompleksom i wymówkom, że piękne zęby to efekt kilkunastu czasochłonnych spotkań. Licówki to metoda należąca to stomatologii estetycznej, która koryguje układ zębów, ich kolor czy kształt. Polega na bezinwazyjnym oszlifowaniu zębów, na które następnie zakłada się przygotowane i odpowiednio dobrane licówki. Metoda ta pozwala zachować niewymuszony, naturalny efekt przy względnie małym wysiłku. Co jeszcze zalicza się do zalet tej usługi?

Oszczędność czasu

W roku 2019 nikt nie chce tracić czasu, usługi mają być wykonywane szybko, profesjonalnie i dawać efekt, który będzie trwały i satysfakcjonujący. Współczesne kliniki dbają o najmniejsze szczegóły leczenia, aby tak właśnie było. Jako że licówki są mało inwazyjną metodą, ich nałożenie nie zabiera zbyt dużo cennego czasu Pacjenta i lekarza. Walka o estetyczny uśmiech może rozpocząć się i zakończyć w tym samym dniu. Warto również dodać, że obecnie zakładane licówki są na tyle wytrzymałe, że Pacjent oszczędza czas na poprawkach, które być może przy innych rodzajach zabiegów byłyby potrzebne.

Zapomnij o swoich kompleksach

Kult piękna owładnął media i sprawił, że posiadacze niedoskonałych uśmiechów, szukają rozwiązań ich problemów. Kompleksy odbierają radość z życia, sprawiają, że ludzie żyją w ciągłym zawstydzeniu, rezygnują z pewnych działań. Jeśli ten opis oddaje Twoje obecne nastawienie – nie czekaj dłużej. Licówki nie tylko odmieniają uśmiech, ale czasem i całe życie!. Wykwalifikowany lekarz bierze pod uwagę emocje i chce jak najlepiej dla swojego klienta, dlatego jest osobą, w ręce której można się oddać bez obaw.

Wypełnij formularz kontaktowy i zapisz się na konsultacje

  Przepraszamy, lecz w chwili obecnej brak możliwości zapisania się na konsultacje.

  My też nie lubimy spamu

  Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

  Postaw na zespół ekspertów w danej dziedzinie

  Jakiekolwiek zabiegi estetyczne budzą wątpliwości – czy efekt będzie zadowalający? Czy będzie przeprowadzony w sposób bezpieczny i efektywny? Czy będzie bolesny? Na wszystkie te pytania można uzyskać odpowiedzi u stomatologa, ale ważny jest jego wybór. Klinika, na którą Pacjent się decyduje, powinna być renomowana, ze świetnym zespołem ekspertów. Lekarz powinien odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej błahe i nurtujące pytania. W końcu to jemu powierzamy nasz uśmiech i nasze zdrowie.

  Zabiegi stomatologiczne dla każdego

  Często pojawiającym się problemem jest kwestia finansowania leczenia. Kliniki oferują konsultacje, na których ekspert przedstawia plan leczenia i jego przypuszczalny kosztorys. Jeśli koszty okazują się zbyt wysokie, można wypełnić wniosek o kredytowanie leczenia. Dzięki temu Pacjenci mogą korzystać z najwyższej jakości wykonywanych usług bez obawy o zbyt wysokie rachunki znacząco przewyższające budżet. Ponadto otrzymanie kredytu jest dziecinnie proste – wystarczy zanieść wniosek do recepcji i czekać na dalsze postępowanie.

  Pamiętaj o leczeniu i zapobieganiu

  Warto pamiętać o tym, że uśmiech wydłuża życie. Zdrowe zęby to zdrowy organizm, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego specjalisty, który bada Pacjenta holistycznie, łączy ciało, umysł i duszę, ale też skupia się na tym, że każdy z Nas jest człowiekiem, a nie tylko jednostką chorobową. Nie każdy może sobie pozwolić na założenie licówek, bo czasem zabieg ten wymaga wcześniejszego wyleczenia zębów. Stomatolog dobiera odpowiednie i spersonalizowane leczenie, a przy tym zwraca uwagę na profilaktykę chorób jamy ustnej.

  Jeśli wyżej wymienione argumenty Cię przekonały – nie zwlekaj i umów się na wizytę. Konsultacje są niezobowiązujące, pokazują jedynie możliwe do osiągnięcia efekty, przez które krok po kroku Pacjent jest przeprowadzany. Jeśli chcesz uzyskać swój własny plan leczenia i odkryć możliwości nowoczesnej stomatologii – wypełnij formularz lub skontaktuj się z kliniką telefonicznie, dzwoniąc pod numer +48 697 909 022.