Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna w Estetika

Chirurgia stomatologiczna, to dział stomatologii zajmujący się operacyjnym leczeniem jamy ustnej. Celem leczenia chirurgicznego jest rekonstrukcja i regeneracja tkanek, całkowite wyeliminowanie źródła zakażenia jamy ustnej oraz wsparcie dla leczenia kanałowego (endodontycznego) i wsparcie leczenia chorób przyzębia.

Obecnie dział chirurgii stomatologicznej pozwala na znaczne skrócenie czasu gojenia po zabiegu, a sam zabieg jest przeprowadzany praktycznie bezboleśnie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych znieczuleń stosowanych w dzisiejszej stomatologii.

Poznaj lekarzy zajmujących się chirurgią stomatologiczną:

Lek. stom. Piotr Pawłowski - Właściciel Estestika. Zajmuje się: planowanie leczenia całościowego, implantologia, chirurgia i mikrochirurgia, protetyka, zaburzenia zwarcia. Ukończył studia na Wydziale Stomatologii Łódzkiej Akademii Medycznej w 1995 roku. Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem protetycznym, a od 14 lat leczeniem implantologicznym. Do Estetika wprowadził system prof. Gerbera, który pozwala na kompleksowe podejście do leczenia stomatologicznego. Stale podnosi… Przejdź do pełnego opisu

 
Lek. stom. Katarzyna Radwańska - Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecięca.   Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Związana z Estetiką od początku swojej kariery zawodowej, aktualnie w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów stomatologicznych w kraju i za granicą. Dr Detka w naszej klinice zajmuje się stomatologią zachowawczą, bezbolesną chirurgią stomatologiczną i leczeniem… Przejdź do pełnego opisu

 
Lek. stom. Wiktor Krawczyk - Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, chirurgia, protetyka oraz stomatologia dziecięca.   Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W przeszłości zawodnik karate. Jako stomatolog dąży do ciągłego rozwoju, stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Swoją przyszłość wiąże z leczeniem protetycznym. W wolnej chwili cieszy się każdą chwilą na motocyklu oraz lubi… Przejdź do pełnego opisu

 
Lek. stom. Piotr Sołtysiak - Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecięca   Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, szczególnie z dziedziny endodoncji i stomatologii estetycznej. Uwielbia aktywne spędzanie czasu. W naszym gabinecie zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym i stomatologią zachowawczą. Jest miłośnikiem mikroskopu, uwielbia pracę w… Przejdź do pełnego opisu

 
Lek. stom. Katarzyna Balwierczak - Zajmuje się: stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia dziecięca     Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej oraz endodoncji. Obecnie jest w trakcie Curriculum Endodontycznego - szkolenia podyplomowego dla lekarzy endodontów. W swojej pracy zawsze dba o to, aby każda wizyta odbywała się bezstresowo, w miłej… Przejdź do pełnego opisu

 
W ramach leczenia przy wykorzystaniu działu chirurgii stomatologicznej przeprowadzane są między innymi zabiegi – ekstrakcji (usunięcie zęba), ekstrakcja zębów mądrości, odsłanianie zębów zatrzymanych, leczenie ropni, podcinanie wędzidełka warg i języka, zabiegi na zatoce, zabiegi implanto-protetyczne czy usunięcie torbieli twarzoczaszki oraz leczenie stawów skroniowo-żuchwowych.

Leczenie chirurgiczne w maksymalnie komfortowych warunkach

W Estetika zawsze dbamy o to, aby komfort leczenia pacjentów był jak najwyższy. Każdy z naszych gabinetów jest wyposażony w komputerowe znieczulenie The Wand, które znacznie zwiększa komfort wizyty. Dodatkowo pacjenci wrażliwsi mogą skorzystać z gazu rozweselającego, który wprowadza pacjenta w stan przyjemnego odprężenia i znacznie zmniejsza strach związany z wizytą u dentysty.

Leczenie z wykorzystaniem gazu rozweselającego w Estetika Łódź

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu ekspertów w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami, które stosujemy w naszej klinice pozwala na zmaksymalizowanie nie tylko komfortu leczenia pacjentów, ale również bezpieczeństwa i pewności przeprowadzanego zabiegu.

Planowanie i diagnostyka na światowym poziomie

Dzięki doskonale wyposażonemu centrum diagnostycznemu, które znajduje się w tym samym miejscu, co nasza klinika, nasi eksperci są w stanie precyzyjnie zaplanować przeprowadzany zabieg chirurgiczny, a jego efekt jest praktycznie w 100% przewidywalny i co najważniejsze bezpieczny. Planowanie leczenia jest przeprowadzane przy użyciu nowoczesnych programów komputerowych i jest niezwykle precyzyjne. To daje gwarancję skuteczności prowadzonego leczenia pacjenta.

Najważniejsza jest sterylność

Priorytetem w Estetika jest sterylność. Dzięki temu możesz mieć pewność, że podczas Twojego zabiegu wszystko jest perfekcyjnie czyste, sterylne i bezpieczne. W naszej klinice stosujemy zaostrzone normy dbania o Twoje bezpieczeństwo. Zawsze wychodzimy z założenia, że chcemy aby nasi pacjenci czuli się u nas tak, jak sami chcielibyśmy się czuć. Dlatego możesz mieć pewność, że w Estetika jesteś całkowicie bezpieczny!

Kość pacjenta jest dla nas ważna

Niedokładne usunięcie zęba bez zwrócenia uwagi na kość pacjenta to niedociągnięcie na które nigdy nie pozwalamy w naszej klinice. Jeśli nie zadbamy o nią na etapie ekstrakcji zęba, po jakimś czasie może się okazać, że nie jest ona zdatna do użycia w przypadku przyszłej odbudowy implantologicznej. Przez co odbudowa usuniętego zęba na implantach może zostać wydłużona o konieczność przeprowadzenia tzw. zabiegu rekonstrukcji kości, który znacznie wydłuża leczenie implantami zębów.

W naszym ośrodku dbamy o to, aby zabiegi chirurgiczne były przeprowadzane ze szczególną dbałością o kość pacjenta i dodatkowo, aby pacjent miał możliwość skorzystania z natychmiastowego odbudowania braku zębowego.

Planujemy, co dalej

W Estetika nigdy nie zostawiamy naszych pacjentów z problemem, którym niewątpliwie jest brak zębowy. Dlatego, już na etapie konsultacji planujemy odbudowę powstałego braku zębowego. Wszystko po to, aby zapewnić Twojej jamie ustnej prawidłową funkcjonalność, a twarzy estetykę. Dzięki temu, już na pierwszym etapie konsultacyjnym możesz mieć pewność, że zostaniesz otoczony szczególną opieką. Dowiesz się również, jak dokładnie będzie wyglądało Twoje leczenie stomatologiczne i ile będzie kosztowało.

Planowanie leczenia stomatologicznego w Estetika

Poszanowanie czasu i pieniędzy naszych pacjentów, to szczególnie ważny czynnik w naszej placówce.

Dbamy o leczenie chirurgiczne seniorów

Leczenie chirurgiczne osób w podeszłym wieku może być nieco utrudnione i nie każdy gabinet stomatologiczne chce się tego podjąć. Problem leczenia osób starszych wynika niejednokrotnie z chorób z którymi pacjenci się borykają, braku możliwości podania środków znieczulających, czy zwrócenia szczególnej uwagi na inne aspekty medyczne, które wymagają zaangażowania większej ilości osób.

W naszej klinice cały zespół ekspertów jest przygotowany do leczenia seniorów. Doświadczenie oraz liczne międzynarodowe szkolenia w których nieustannie bierzemy udział gwarantują starszym osobom bezpieczeństwo leczenia i komfort wizyt w naszym ośrodku. W Estetika kierujemy się hasłem – „Zadbamy o całą Twoją rodzinę”.

Ósemki

Usuwanie ósemek, złamanych korzeni czy narzędzi, to delikatne zabiegi wymagające doświadczenia lekarza i odpowiedniego sprzętu. W Estetika ponad 20 letnie doświadczenie pozwala nam na przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów chirurgicznych w maksymalnie komfortowych warunkach, bezpiecznie i co najważniejsze delikatnie.

Nowoczesne znieczulenia, którymi dysponujemy w naszej placówce znacznie zwiększają jakość leczenia stomatologicznego, a wyposażenie i doświadczenie lekarzy znacznie zwiększa bezpieczeństwo i daje praktycznie 100% gwarancję powodzenia zabiegu.

Jakie są cele leczenia chirurgicznego?

 • eliminacja ognisk zakażenia,
 • wsparcie dla leczenia endodontycznego (kanałowego),
 • wsparcie dla leczenia periodontycznego (chorób przyzębia),
 • rekonstrukcja tkanek zębowych,
 • skrócenie czasu gojenia po zabiegu,
 • zachowanie zdrowych tkanek zęba.

Zakres zabiegów chirurgii stomatologicznej w naszej placówce obejmuje między innymi:

 • bezbolesne usuwanie zębów,
 • implantologię,
 • usuwanie zębów zatrzymanych,
 • usuwanie zębów mądrości,
 • usuwanie torbieli,
 • podcinanie wędzidełka wargi górnej i dolnej,
 • wycinanie zmian na błonie śluzowej,
 • przeszczepy dziąsła,
 • odbudowę kości,
 • podnoszenie zatoki szczękowej,
 • plastyka połączeń ustno-zatokowych,
 • nacinanie ropni.

Chcesz podjąć leczenie stomatologiczne? Zapisz się do nas na bezpłatną konsultację podczas której przedstawimy Ci plan leczenia oraz dowiesz się jaka jest jego przewidywana cena. Wypełnij i wyślij formularz na tej stronie. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą w celu doboru dogodnego terminu wizyty.

Jeśli chcesz odzyskać piękny uśmiech zapisz się teraz na bezpłatną konsultację w naszym gabinecie. Pierwsza, bezpłatna wizyta, to doskonały sposób na poznanie nas i zweryfikowanie swoich oczekiwań. Aby zapisać się na wizytę wystarczy wypełnić poniższy formularz. Nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin wizyty.

Cennik

Bezpłatne konsultacje
Bezpłatna
Bezpłatna
Bezpłatna

Marzysz o pięknym uśmiechu? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bezpłatną konsultację, podczas której lekarz zweryfikuje stan zdrowia Twojej jamy ustnej i dobierze najlepszą metodę leczenia dla Ciebie. Pierwsza bezpłatna wizyta nie zobowiązuje Cię do niczego i to możliwość zweryfikowania swoich potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo otrzymasz wstępny plan leczenia oraz kosztorys.

Chirurgia stomatologiczna
W Estetika jeszcze przed rozpoczęciem leczenia planujemy, co zrobić z miejscem po wykonanym zabiegu. Nie zostawiamy Pacjentów z brakami zębowymi. Najczęściej wykonywane przez nas zabiegi chirurgiczne to ekstrakcja zęba oraz plastyka wędzidełka, jednak przeprowadzamy też wiele zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej. Usuwanie zębów zawsze wykonujemy w komputerowym znieczuleniu, dzięki czemu zabieg jest praktycznie bezbolesny.

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

 

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00