Bezpłatne konsultacje – dlaczego warto z nich skorzystać?

Najlepszym sposobem, aby sprawdzić, czy dany gabinet stomatologiczny spełnia nasze oczekiwania, jest udanie się na pierwszą wizytę konsultacyjną. Często jednak zniechęcają nas kwestie finansowe związane z konsultacją. Wielu Pacjentów obawia się, że poniosą duże koszta, a wizyta nie przyniesie wymiernych korzyści. Niektóre renomowane placówki stomatologiczne w trosce o komfort swoich pierwszorazowych Pacjentów oferują bezpłatne konsultacje. Co można zyskać, korzystając z takiej oferty?

Poznaj swojego stomatologa

Wizyty u stomatologa są bardzo osobistą sprawą. Dentyście, który podejmie się Twojego leczenia musisz zaufać i powierzyć to, co dla Ciebie najważniejsze, czyli Twoje zdrowie. Musi to być zatem osoba empatyczna, profesjonalna i otwarta na Twoje potrzeby. Jeśli wybierając swoją klinikę dentystyczną, obawiasz się, na jakiego lekarza trafisz – bezpłatne konsultacje mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Korzystając z tej opcji, masz możliwość poznania swojego lekarza w niezobowiązujących warunkach. Po takiej wizycie przekonasz się, czy chcesz kontynuować leczenie u danego eksperta, dowiesz się, jakie jest jego podejście do Pacjenta i metody leczenia. To pomoże Ci podjąć właściwą decyzję o wyborze gabinetu stomatologicznego bez wydawania pieniędzy. Gdy już znajdziesz swojego zaufanego dentystę, z pewnością nawiążesz z nim relację na lata, mając pewność, że w razie nagłych problemów z zębami możesz liczyć na sprawną pomoc.

 

Szansa na zobaczenie gabinetu

Wyposażenie gabinetu stomatologicznego jest bardzo istotną sprawą podczas podejmowania decyzji o wyborze swojego stomatologa. Na stronach internetowych niektórych placówek stomatologicznych często można przeczytać o tym, jakie nowoczesne technologie są stosowane. Warto jednak zobaczyć gabinet na własne oczy. Podczas bezpłatnych konsultacji możesz zapytać swojego dentystę o to, jakie znieczulenia stosuje, np. czy w klinice jest dostęp do komputerowego znieczulenia lub gazu rozweselającego. To cenna informacja, która dużo mówi o komforcie leczenia w danej placówce. Dobrze jest także przekonać się, czy na miejscu znajduje się sprzęt do diagnostyki – to pozwoli zaoszczędzić sporo czasu w trakcie procesu leczenia.

 

Plan leczenia – podstawa nowoczesnej stomatologii

Nowoczesnym standardem w stomatologii jest tworzenie indywidualnego planu leczenia dla każdego Pacjenta. Podczas konsultacji Pacjent powinien zostać poinformowany o możliwych rozwiązaniach jego problemu. Lekarz w oparciu o wywiad i przegląd jamy ustnej może określić, jakie zabiegi powinny zostać wykonane, a także oszacować ich koszt. Dzięki temu już podczas bezpłatnej konsultacji możesz dowiedzieć się, ile będzie trwało leczenie i jak możesz przygotować się do niego finansowo.

 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje!

Jeśli właśnie poszukujesz kliniki stomatologicznej, z którą chcesz związać się na dłużej – udaj się na bezpłatne konsultacje do Estetika i poznaj naszych lekarzy. Nasz zespół tworzą eksperci różnych działów stomatologii, dzięki czemu możesz mieć pewność, że w naszym gabinecie znajdziesz rozwiązanie wszystkich problemów z zębami. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których przekonasz się, czy Estetika jest idealnym miejscem dla Ciebie i Twojej rodziny. Aby się umówić, wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer +48 697 909 022.

 

Najnowsze wpisy

Archiwum wpisów

Godziny otwarcia

poniedziałek, środa
9:00-20:00
wtorek, czwartek, piątek
9:00-15:00