Nasze usługi

Higienizacja zębów w Estetika

Wybielanie zębów

Piękny i biały uśmiech otwiera wiele drzwi. Jest synonimem sukcesu i ułatwia nawiązanie relacji z drugą osobą. To między innymi dlatego, tak ważne jest, aby zadbać o swoje zęby. Dzięki pięknemu uśmiechowi znacznie zwiększa się pewność siebie pacjenta, a codzienne funkcjonowanie staje się dużo łatwiejsze.  

Stomatologia estetyczna w Estetika

Stomatologia estetyczna

W naszej klinice pracujemy w oparciu o filozofię kompleksowego leczenia pacjentów. Dlatego nie zajmujemy się wyłącznie pojedynczym zębem, ale całą jamą ustną wraz z kwestiami estetycznymi. Takie podejście gwarantuje osiągnięcie nie tylko najlepszych efektów leczenia, ale również zachowanie zdrowia jamy ustnej.  

Bezpłatne konsultacje w Estetika

Bezpłatne konsultacje

W Estetika zdajemy sobie sprawę, że podjęcie leczenia stomatologicznego wymaga przede wszystkim zaufania do lekarza i personelu medycznego. Dodatkowo wiemy, że podjęcie takiego leczenia wymaga również dokładnego zaplanowania kosztów i czasu, jaki mamy przeznaczyć na jego realizację. Dlatego wszyscy pacjenci pierwszorazowi przychodząc do naszej kliniki mogą skorzystać z pierwszej wizyty konsultacyjnej bezpłatnie.  

Stomatologia zachowawcza w Estetika

Stomatologia zachowawcza

Każdy z nas marzy o pięknym i zdrowym uśmiechu. Kluczem do jego osiągnięcia jest regularne dbanie o jamę ustną nie tylko myjąc zęby, ale również odbywając regularnie wizyty higienizacyjne i kontrolne.  

Leczenie kanałowe w Estetika

Leczenie kanałowe

Wiele zębów, które jeszcze nie tak dawno były skazane na usunięcie, dziś można uratować. Pozwala na to między innymi leczenie endodontyczne, bardziej znane jako kanałowe.

Przeleczone zęby endodontycznie niejednokrotnie mogą pełnić takie same funkcje jak zdrowe zęby pacjenta, jeszcze przez wiele lat. Ponadto nowoczesna stomatologia oferuje szereg rozwiązań, które znacznie skracają czas trwania leczenia kanałowego przy jednoczesnym zwiększaniu komfortu pacjenta.

 

Stomatologia dziecięca w Estetika

Stomatologia dzięcięca

Statystyki jasno pokazują, że osoby, które rozpoczynają leczenie stomatologiczne w młodym wieku, mają znacznie większe szanse na zachowanie zdrowych zębów w dorosłym życiu i uniknięcie traum związanych z wizytami bólowymi.

W pracy z dziećmi naszą maxymą jest NIC NA SIŁĘ. Zawsze udaje nam się przekonać do siebie najbardziej wymagających pacjentów – jakimi są Nasze dzieci.  

Leczenie implantologiczne w Estetika

Implanty zębów

Utrata zęba może przydarzyć się każdemu np. w wyniku wybicia. W takim przypadku szczególnie ważne jest, jak najszybsze uzupełnienie braków zębowych.

Po usunięciu zęba następuje zanik kości i czym dłużej będziemy zwlekali z uzupełnieniem braków zębowych, tym trudniej będzie to zrobić w przyszłości.

Ważna jest również kwestia funkcjonalna i estetyczna, która zostaje zaburzona w chwili utraty zęba. Braki zębowe mogą być początkiem nie tylko większych problemów z zębami, ale również z całym organizmem. Stan zdrowia jamy ustnej ma wpływ również na nerki czy serce.

 

Leczenie protetyczne w Estetika

Protezy zębów

Leczenie protetyczne pozwala na pełną odbudowę uzębienia pacjenta, niezależnie od ilości braków zębowych. Zastosowanie koron, mostów czy protezy zębowej pozwala pacjentom na powrót do prawidłowego funkcjonowania i znacznej poprawy jakości życia.  

Planowanie leczenia w Estetika

Plan leczenia

W Estetika dbamy o czas naszych pacjentów. Zdajemy sobie również sprawę z tego, jak ważna jest pełna informacja na temat leczenia stomatologicznego. Dlatego podczas pierwszej, bezpłatnej wizyty każdy pacjent rozmawia z lekarzem na temat swoich potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo otrzymuje plan leczenia i kosztorys, który może przeanalizować w domowym zaciszu i zaplanować swoje wydatki oraz czas, który jest niezbędny na podjęcie leczenia.  

Prace rekonstrukcyjne zębów w Estetika

Prace rekonstukcyjne

Ścierasz zęby, Twoje uzębienie jest niepełne, a może borykasz się z większymi brakami zębowymi? Skorzystaj z leczenia podczas którego przeprowadzimy prace rekonstrukcyjne Twojego uśmiechu.  

Chirurgia stomatologiczna w Estetika

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna, to dział stomatologii zajmujący się operacyjnym leczeniem jamy ustnej. Celem leczenia chirurgicznego jest rekonstrukcja i regeneracja tkanek, całkowite wyeliminowanie źródła zakażenia jamy ustnej oraz wsparcie dla leczenia kanałowego (endodontycznego) i wsparcie leczenia chorób przyzębia.

Obecnie dział chirurgii stomatologicznej pozwala na znaczne skrócenie czasu gojenia po zabiegu, a sam zabieg jest przeprowadzany praktycznie bezboleśnie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych znieczuleń stosowanych w dzisiejszej stomatologii.

 

Centrum diagnostyczne w Estetika

Radiologia

Diagnostyka radiologiczna jest dziś standardem w stomatologii współczesnej, wykonujemy kilka rodzajów zdjęć. Podstawowym zdjęciem rtg jest zdjęcie zębowe.

 


Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00