Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna w Estetika

W naszej klinice pracujemy w oparciu o filozofię kompleksowego leczenia pacjentów. Dlatego nie zajmujemy się wyłącznie pojedynczym zębem, ale całą jamą ustną wraz z kwestiami estetycznymi. Takie podejście gwarantuje osiągnięcie nie tylko najlepszych efektów leczenia, ale również zachowanie zdrowia jamy ustnej.

Czym zajmuje się stomatologia estetyczna?

Dział stomatologii estetycznej służy wizualnej zmianie uśmiechu. Szczególnie pomaga osobom, które nie mają większych problemów z zębami (brak próchnicy, posiadają wszystkie zęby), ale też nie są w pełni zadowolone z wyglądu swojego uśmiechu np. przebarwione zęby, stare i nieestetycznie wyglądające wypełnienia, wady ortodontyczne czy nadłamane lub starte zęby.

Takim pacjentom możemy zaoferować szereg kompleksowych rozwiązań, które pomogą spełnić marzenie o zdrowych i pięknych zębach.

Jak odzyskać piękny uśmiech?

Leczenie estetyczne ma charakter kompleksowy i metody są dobierane indywidualnie do pacjenta, w zależności od problemu z jakim się boryka. Na przykład pacjent posiadający wadę ortodontyczną najpierw może przejść leczenie ortodontyczne, aby wyprostować zęby, a następnie wybielanie zębów, aby uzyskać oczekiwany kolor.

Podobnie pacjent, który ma szparę między zębami (diastemę), może skorzystać z leczenia licówkami zębów (porcelanowe nakładki nakładane na stałe zęby pacjenta). Dlatego rozwiązania oferowane w naszej klinice w ramach stomatologii estetycznej mają szeroki zakres zaczynając od licówek, przez nowoczesne wypełnienia inlay i onlay, a
kończąc na wybielaniu zębów.

Każda metoda leczenia, jest indywidualnie dobierana do warunków pacjenta. A najlepszym sposobem na zweryfikowanie swoich oczekiwań jest bezpłatna wizyta konsultacyjna.

Aby się na nią zapisać wystarczy wysłać poniższy formularz lub zadzwonić do nas pod nr tel.: +48 42 634 00 03. Nasze recepcjonistki pomogą dobrać dogodny termin.

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

 

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00