Piezosurgery – komfortowe zabiegi

Bezbolesne zabiegi chirurgii stomatologicznej w Estetika Łódź

Piezosurgery, to urządzenie, które wciąż jest rzadkością w wielu gabinetach wykonujących zabiegi chirurgiczne. Jest szczególnie ważne przy wszelkich zabiegach implantologicznych czy przeszczepach kości.

Zabiegi wykonane przy użyciu piezosurgery są znacznie delikatniejsze, bardziej komfortowe i bezpieczniejsze dla pacjenta. To narzędzie standardowo wykorzystywane w naszym gabinecie, znacznie podnosi jakość leczenia stomatologicznego.

Jaka działa piezosurgery?

Piezosurgery różni się od tradycyjnych wierteł stomatologicznych tym, że głowica przy pomocy ultradźwięków wprawia w ruch końcówkę chirurgiczną. Dzięki temu przeprowadzanie zabiegu w porównaniu z tradycyjnym rozwiązaniem staje się dużo delikatniejsze dla pacjenta, co znacznie zwiększa jego komfort. Dodatkowo końcówka chirurgiczna wprowadzona w ruch przy pomocy ultradźwięków nie uszkadza tkanki miękkiej pacjenta. Ma to duże znaczenie w trakcie przeprowadzania zabiegów stomatologicznych, szczególnie tych w których liczy się doskonała precyzja pracy lekarza.

Co zyskuje pacjent?

Dzięki wykorzystaniu piezosurgery w gabinecie stomatologicznym, pacjent ma znacznie większy komfort podczas zabiegów chirurgicznych niż w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Ponadto lekarz może przeprowadzać zabiegi z większą precyzją, co znacznie zwiększa ich skuteczność. Dzięki temu zabiegi chirurgiczne w naszej klinice stają się nie tylko bardziej komfortowe, ale również praktycznie bezbolesne dla pacjenta.

 

 

 

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, aby zapisać się na bezpłatną konsultację

My też nie lubimy spamu

Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.


Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
9:00-20:00